Sizce normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Sizce normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 589 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Sizce normal mi
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar selam kızımda bir şey fark ettim eğilirken belinin ortasından bükülüyor kalçadan değil nasıl anlatsam tam olarak bilemiyorum vücudu yani eğilirken omurgası bir değişik duruyor daha doğrusu daha önce dikkatimi çekmişti ama emin olamıyordum eşim normaldir daha eğilip kalkmayı tam öğrenememiş olabilir dedi hayır bu o dediğinden değil olamaz da ve dün tam olarak emin oldum doktora randevu da aldım çocuk doktoru mu ortopediye yönlendiriyor yoksa direkt ortopediye mi sıra alalım çok endişeliyim fotoğrafını da çektim belki mızmızlanır da doktor göremez diye buraya da atmak isterdim ama güveneceğimiz bir ortam değil hepimizin malumu eğilince aynı olan var mı kızlar Allah aşkına kalbim deli gibi atıyor düşündükçe

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar selam kızımda bir şey fark ettim eğilirken belinin ortasından bükülüyor kalçadan değil nasıl anlatsam tam olarak bilemiyorum vücudu yani eğilirken omurgası bir değişik duruyor daha doğrusu daha önce dikkatimi çekmişti ama emin olamıyordum eşim normaldir daha eğilip kalkmayı tam öğrenememiş olabilir dedi hayır bu o dediğinden değil olamaz da ve dün tam olarak emin oldum doktora randevu da aldım çocuk doktoru mu ortopediye yönlendiriyor yoksa direkt ortopediye mi sıra alalım çok endişeliyim fotoğrafını da çektim belki mızmızlanır da doktor göremez diye buraya da atmak isterdim ama güveneceğimiz bir ortam değil hepimizin malumu eğilince aynı olan var mı kızlar Allah aşkına kalbim deli gibi atıyor düşündükçe
İyi yapmışsın kuzum bizede haber ver yani anlattığın şeyi pek anlamadım ama inşallah sorun yoktur .

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Nasıl oluyor tam anlamadım canım ya ama iyi yapmışsın çocuk doktoruna al sen o gerekirse seni başka bölümlere yönlendirir

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Canm doktora randevu almak la iyi yaptın inşallah önemli birşey değildir geçen haberlerde gördüm eyer aynı şeyse çocuklarda çok görülüyomuş erken teşisle korse yöntemiyle de tedavi ediliyo

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
İyi yapmışsın kuzum bizede haber ver yani anlattığın şeyi pek anlamadım ama inşallah sorun yoktur .
Nasıl oluyor tam anlamadım canım ya ama iyi yapmışsın çocuk doktoruna al sen o gerekirse seni başka bölümlere yönlendirir
Kızlar eğilince hani dizlerimizi bükmeden eğilince belimiz düz olur ya kızım kalçadan değil sırtının ortasından eğiliyor ben de nasıl anlatacağımı bilmiyorum dün o endişeyle de epey karışık anlatmışım resmini çektim keşke atabilsem anlarsınız aslında o kadar bariz ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canm doktora randevu almak la iyi yaptın inşallah önemli birşey değildir geçen haberlerde gördüm eyer aynı şeyse çocuklarda çok görülüyomuş erken teşisle korse yöntemiyle de tedavi ediliyo
Haberleri görmedim bir bakayım belki YouTube'da bulabilirim doktora dün götürdüm ben anlayamam bunu kas hastalığı gibi bir şeyse çocuk nörolojiye gitmeniz lazım dedi çocgiriş açtı bakalım haftaya kaldı kahroluyorum resmen ya kimseye de anlatamıyorum iyice kötü oluyorum bir arkadaşım vardı ondan dolayı aklıma dank etti zaten kızım aynı onun gibi eğiliyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haberleri görmedim bir bakayım belki YouTube'da bulabilirim doktora dün götürdüm ben anlayamam bunu kas hastalığı gibi bir şeyse çocuk nörolojiye gitmeniz lazım dedi giriş açtı bakalım haftaya kaldı kahroluyorum resmen ya kimseye de anlatamıyorum iyice kötü oluyorum bir arkadaşım vardı çok ağrıları oluyordu zaten o arkadaşımdan ondan dolayı aklıma dank etti ortopediye de göstermek istiyorum ortopedinin alanı bu

Son düzenleme:

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eğilince hani dizlerimizi bükmeden eğilince belimiz düz olur ya kızım kalçadan değil sırtının ortasından eğiliyor ben de nasıl anlatacağımı bilmiyorum dün o endişeyle de epey karışık anlatmışım resmini çektim keşke atabilsem anlarsınız aslında o kadar bariz ki
Canım googleda vardır belki benzer görsel kamburluk gibi mi ben de tam anlayamadım

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Canım googleda vardır belki benzer görsel kamburluk gibi mi ben de tam anlayamadım
Bulamadım ki 😔 bak şu resimdeki bebek normal eğilmiş yani kalçadan eğilmiş kızım belinden bükülmüş bi fizyoterapist takip ediyorum intagramda kızımın fotosunu attım evet bir tuhaflık var bana da sağlıklı bir eğilme gibi gelmedi omurgası tuhaf duruyor ortopediye göster dedi

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240626_183436_Chrome.jpg
    Screenshot_20240626_183436_Chrome.jpg
    595.3 KB · Görüntüleme: 21

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bulamadım ki 😔 bak şu resimdeki bebek normal eğilmiş yani kalçadan eğilmiş kızım belinden bükülmüş bi fizyoterapist takip ediyorum intagramda kızımın fotosunu attım evet bir tuhaflık var bana da sağlıklı bir eğilme gibi gelmedi omurgası tuhaf duruyor ortopediye göster dedi
Muhtemelen ancak röntgenle belli olur canım ya inşAllah önemli bir şey değildir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar