Size sormak istedim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan Size sormak istedim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,740 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Size sormak istedim
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlumu görmeye gelen arkadaşlarım koynuna para sokuyorlar böle böle de baya birikti parası bir tlsine bile el sürmedim hepsini biriktirdim ben bu parayla altın mı yaptırsam yoksa hesap acıp 18 yaşına gelene kadar orda ona birikim mi yapsam kararsız kaldım🤷‍♀️🌹
Bu vadeli hesaplar konusunda pek bir bilgim yok. Ama ben bu aralar cebimde 5 kuruş olunca bile hemen altına yatırım yapıyorum canım. Bizim düğün bundan bir 6/7 ay önce olmuştu o zamandan bu zamana neredeyse 20€ yükselmiş altın fiyatları. Ayrıca altın olunca öyle kolay kolay satılmıyor. Yani satmak istemiyor insan. Arada ekmek almak için param olmuyor diyorum aman boş ver 2 güne eşimin parası yatar gidip unla bir şeyler yapıyorum. Yoksa para olarak bir kenarda dursa derim yerine koyarım ya gidip iki ekmek alıyim aç kalıcak değiliz ya die.

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Benim 3 evladimin bankada hesabi var her ay onlara para yatiriyorum ve senede 3 burma bilezik aliyorum herkeze birtane. Altin fiyatlar gün gectikce ucuyor zaten cocuklarim evlenme yaslarina gelince altin fiyatlari hic düsünemiyorum.

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Bu vadeli hesaplar konusunda pek bir bilgim yok. Ama ben bu aralar cebimde 5 kuruş olunca bile hemen altına yatırım yapıyorum canım. Bizim düğün bundan bir 6/7 ay önce olmuştu o zamandan bu zamana neredeyse 20€ yükselmiş altın fiyatları. Ayrıca altın olunca öyle kolay kolay satılmıyor. Yani satmak istemiyor insan. Arada ekmek almak için param olmuyor diyorum aman boş ver 2 güne eşimin parası yatar gidip unla bir şeyler yapıyorum. Yoksa para olarak bir kenarda dursa derim yerine koyarım ya gidip iki ekmek alıyim aç kalıcak değiliz ya die.
Anladım canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En güvenli yatırım altın.. TL de dursa ne olacak değer kaybedecek. Altın kazandırır. Evde tutma imkanın varsa madeni al koy eve. Yoksa hesaptan gr altın al bankada dursun. Al sat da kesinti oluyor ama çok yüksek değil. Evde çalınacak korkusundan iyidir. Ama sakın tl de tutma
Tam canım saol 🌹

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlumu görmeye gelen arkadaşlarım koynuna para sokuyorlar böle böle de baya birikti parası bir tlsine bile el sürmedim hepsini biriktirdim ben bu parayla altın mı yaptırsam yoksa hesap acıp 18 yaşına gelene kadar orda ona birikim mi yapsam kararsız kaldım🤷‍♀️🌹
Para olarak kalmasın canım mutlaka harcanır altın yap bı kenara sakla bence 🤗

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki altın yap 😍 altın her zaman değer kazanır balım.. çocuğuna harcarsın ilerde para gün ve gün değer kaybediyor .. suann altın yapsan kaç sene sonra bozdursan kârin baya olur cnm .. buarada eşinle aran nasıl cnm iyi mi düzeldi mi azda olsa
Anladım canım öle yaparım olmazsa (yok konusmadık görüşmedik daha dünden beri 5 sefer aradı acmadım msj falan attı görüldü bile atmadım ve ben hala arkadaşımdayım bırakmadı benı kendimi toparlayan ladar kalmamı istedi bana da iyi oldu sağ olsun

Pki öle yapcam herkes altın demiş zaten 🤗

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum şahsen ben vadeli hesaba atmayı düşünüyorum oğluşum büyüyene kadar da her ay düzenli miktarda bir oara koymayı büyüyünce kendi ihtiiyacini karşılaşın diye. Ama eşimin düşüncesi de altın olarak bırakmak bakalım kimin dediği olacak. Nasılsın kuzum bu arada ?
Wadeli hesap faizli olan deqilmi kuşum weda hubbesindeki yerini biliyomusun sen, hiç tawsiye etmem heleki kuzumun helaline haram katmanı hiç istemem bilmiyosan diye sadece söylemek istedim.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Wadeli hesap faizli olan deqilmi kuşum weda hubbesindeki yerini biliyomusun sen, hiç tawsiye etmem heleki kuzumun helaline haram katmanı hiç istemem bilmiyosan diye sadece söylemek istedim.
Yaa teşekkür ederim balım uyarın için 😘bugün eşimle konustuj zaten altın yapıp kenara atacaz ♥️iyi ki varsın

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım öle yaparım olmazsa (yok konusmadık görüşmedik daha dünden beri 5 sefer aradı acmadım msj falan attı görüldü bile atmadım ve ben hala arkadaşımdayım bırakmadı benı kendimi toparlayan ladar kalmamı istedi bana da iyi oldu sağ olsun

Anladım balım Allah yardımcın olsun inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar