Size sormak istedim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan Size sormak istedim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,750 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Size sormak istedim
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Anlayış duymana memun oldum kuşum 🌹 iyi konuda hem fikir olmuşsunuz wallaha sewindim 🤗 sende iyiki warsın kuşum ♥️
Söz konusu haram vs olunca mecbur kuzum elimden geldiğince uzak duruyorum bilmediğim şeyler oluyor ( ki şuan senin uyardigin konu gibi faiz olduğunu bilmiyordum mesela) Allah'ım affetsin 🤲🏻 ne kendim ne etrafımda ki kimseye yedirmemeye çalışıyorum rabbim cümlemizi haramdan uzak kılsın inşallah 🤲🏻♥️ helal rızıklarla dolsun evlerimiz 🤲🏻

Son düzenleme:

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar burda yani İngiltere'de sizin yaptiginizi devlet yapıyor oğlum digdunda hesap açıldı devlet 18 yaşına kadar yatırıyor biseyler biz bilmiyoruz zaten cekemiyoruzda parayı bankada adına birikiyor18 olunca çekebilir tabi bu başka çocuk parası değil o ayrı bu eğitim için galiba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Söz konusu haram vs olunca mecbur kuzum elimden geldiğince uzak duruyorum bilmediğim şeyler oluyor ( ki şuan senin uyardigin konu gibi faiz olduğunu bilmiyordum mesela) Allah'ım affetsin 🤲🏻 ne kendim ne etrafımda ki kimseye yedirmeye çalışıyorum rabbim cümlemizi haramdan uzak kılsın inşallah 🤲🏻♥️ helal rızıklarla dolsun evlerimiz 🤲🏻
Aynen şu an ev almak istiyorum ama bankadan para çekmek günah diye faizle alamıyoz eşimde bende helal olsun herşey diyoz yani

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Kizlar burda yani İngiltere'de sizin yaptiginizi devlet yapıyor oğlum digdunda hesap açıldı devlet 18 yaşına kadar yatırıyor biseyler biz bilmiyoruz zaten cekemiyoruzda parayı bankada adına birikiyor18 olunca çekebilir tabi bu başka çocuk parası değil o ayrı bu eğitim için galiba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen şu an ev almak istiyorum ama bankadan para çekmek günah diye faizle alamıyoz eşimde bende helal olsun herşey diyoz yani
Allah'ım yardımcımız olsun kuzum 🤲🏻

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Söz konusu haram vs olunca mecbur kuzum elimden geldiğince uzak duruyorum bilmediğim şeyler oluyor ( ki şuan senin uyardigin konu gibi faiz olduğunu bilmiyordum mesela) Allah'ım affetsin 🤲🏻 ne kendim ne etrafımda ki kimseye yedirmemeye çalışıyorum rabbim cümlemizi haramdan uzak kılsın inşallah 🤲🏻♥️ helal rızıklarla dolsun evlerimiz 🤲🏻
Bende şaşırdım o yüzden bilmiyor mu acaba dedim kuşum kb rencide felan yoktu aklmda🌹 Amin ecmain insaAllah kuşum rabbim qözümüzü haye rızıkla dolanlrdan eylesin 🤲♥️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bende şaşırdım o yüzden bilmiyor mu acaba dedim kuşum kb rencide felan yoktu aklmda🌹 Amin ecmain insaAllah kuşum rabbim qözümüzü haye rızıkla dolanlrdan eylesin 🤲♥️
Yok balım ne kusuru uyarman hoşuma bile gitti yaşım küçük bilmediğim bir çok şey var yanlışını görüp tabiki uyaracaksin, Ablam sayılırsın sonuç olarak 😘❤️Birbirumizi uyarmak gorevimiz kuzum

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlumu görmeye gelen arkadaşlarım koynuna para sokuyorlar böle böle de baya birikti parası bir tlsine bile el sürmedim hepsini biriktirdim ben bu parayla altın mı yaptırsam yoksa hesap acıp 18 yaşına gelene kadar orda ona birikim mi yapsam kararsız kaldım🤷‍♀️🌹
Altın herzamn kazandırır cnm çeyrek yada bilezik gibi yap koy bankaya koymayiver bilezik yap tak sende dursun ..bende doğum izni için rapor vs ugrascam irdan gleen parayı altın yapıp koycam

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Anladım balım Allah yardımcın olsun inşallah
Amin canım inşallah
Altın herzamn kazandırır cnm çeyrek yada bilezik gibi yap koy bankaya koymayiver bilezik yap tak sende dursun ..bende doğum izni için rapor vs ugrascam irdan gleen parayı altın yapıp koycam
Ya bende değilde oğlumda dursun istiyoum mesela altın yapım Tam onun parası sonucta yaptıgım bişiyi ona takmak istiyoum o taşısın ama ne yapcam bilemedjm

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Drek yediriyorum çocuklarıma 😂😂😂😂

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlumu görmeye gelen arkadaşlarım koynuna para sokuyorlar böle böle de baya birikti parası bir tlsine bile el sürmedim hepsini biriktirdim ben bu parayla altın mı yaptırsam yoksa hesap acıp 18 yaşına gelene kadar orda ona birikim mi yapsam kararsız kaldım🤷‍♀️🌹
Bence altın al yada bilezik al yatırımlık.. TL olarak bırakırsan enflasyon dan dolayı her gün paran eriyor altın değer kaybetmez hatta üzerine eklenir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar