Sizin bebeklerdede oluyor mu ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Sizin bebeklerdede oluyor mu ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,315 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizin bebeklerdede oluyor mu ?
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Bebekler de hıçkırık çok sık olur midesi büyüyor derler bizde,
Evet canim biliyorum amma gunde 1.2 kere hickirdigi oluyor bazen ondan sordum normalmi yani
Hickirigi normal cnm bizde kursagi genisliyo derler ama el emmmeside emziriyosan belki doymuyodur yada alışkanlık olmuştur endişe edecek bir durum yok yani ama karnından ses gelmesini bilmiyorum yinede sıcak tut bebeğini gazi varsada nane ve şekeri kaynat ver kendisine hiç birşeyi kalmaz insallh
Inwallah canim cok tewekur ederim doktors goturmuwdum heziminde yungul prablem oldugunu dedi ilac falan yazdilar bakalim bawliyicaz inwallah
Benim kızımnda eli sürekli aqzinda doqduqndan beri kuşum. 5 aylık oldu hala aynı. Ya acıkınca yada uyumak istediqnden yapıyo. Karın qururdamasida banyo yaptirirken şu yuttuqu qün oluyor benim kızımda kuşum bu durumda bikere başıma qeldi su yutturdum yanlışlıkla banyo sırasında 2 qün qururdadi
Bilmedim ki canim ben yikamadim annem kayinvalidem yikar kucuk oldugu ucun henuz korkuyorum ))) acaba o sirada gitmiwmidir agzina su 🤦🏻‍♀️
Kızımda da vardı. Karnının guruldaması 1. Banyo sırasında su yuttuğu için olabilir. 2, belini ve ayaklarını sıcak tut.3. aciktiginda da olabilir aynı bizim ki gibi. Ellerini ağzına götürmesi de acıktığından olabilir
Tewekurler
Benim kızımda öyle idi canım
Cann teki normal bi wey olsunlsr onlara bi wey olunca biz annelere olsun kiyamam hic birine
Emme refleksi geliştiriyor canım bu normal.
😊😊tewekurler canim bi bakssn murc murc nasil emiyor parmagini az kala diwleyem yeyem mende barmaklarini😁😁
Canım bebekler ilk ellerini tanımaya çalışır. Tek yapabildikleri emmek olduğu için emerek, ağızlarına götürerek tanımaya çalışırlar herşeyi. Önce eller, sonra ellerine geçen herşey, hatta zaman ilerledikçe ayaklarını bile 😂😂😍😍 Karın gurultusu gazdandır, hıçkırması da gayet normal
Yaaa bizim burda bebekler ayaqlarini emerse kardew istiyormuw anlamina geliyor😁😁diyorum ayaklarini yese bile uzun bi mudet kardew falan yok tabi allah bilir rabim nasib ederse Yusifin 2.3 yawindan sonra bakalim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Evet canim biliyorum amma gunde 1.2 kere hickirdigi oluyor bazen ondan sordum normalmi yani

Inwallah canim cok tewekur ederim doktors goturmuwdum heziminde yungul prablem oldugunu dedi ilac falan yazdilar bakalim bawliyicaz inwallah

Bilmedim ki canim ben yikamadim annem kayinvalidem yikar kucuk oldugu ucun henuz korkuyorum ))) acaba o sirada gitmiwmidir agzina su 🤦🏻‍♀️

Tewekurler

Cann teki normal bi wey olsunlsr onlara bi wey olunca biz annelere olsun kiyamam hic birine

😊😊tewekurler canim bi bakssn murc murc nasil emiyor parmagini az kala diwleyem yeyem mende barmaklarini😁😁

Yaaa bizim burda bebekler ayaqlarini emerse kardew istiyormuw anlamina geliyor😁😁diyorum ayaklarini yese bile uzun bi mudet kardew falan yok tabi allah bilir rabim nasib ederse Yusifin 2.3 yawindan sonra bakalim
Aynen canım normal. Yok kız her bebek yapar onu 😂😂

Kizlar 45 gunluk olduk biz benim oglanin parmaklari surekli agzinda neden acaba bide karnindan sesler geliyor sizlerde ne denilir bilmem nane suyu gibi bi şey bizde nanecovheri denilir onunla ovuyorum karnini sicak tutyorum yani yinede sesler geliyor bide cok hickiriyor sizlerde boyle durum yaşadiniz mi ?
Ben emzik vermeye başladım parmağını emmesi alışkanlık haline gelmesin diye. Bizi de beslenme sonrası çok hıçkırık tutuyor hatta çok sinirleniyoruz 😡😃

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 45 gunluk olduk biz benim oglanin parmaklari surekli agzinda neden acaba bide karnindan sesler geliyor sizlerde ne denilir bilmem nane suyu gibi bi şey bizde nanecovheri denilir onunla ovuyorum karnini sicak tutyorum yani yinede sesler geliyor bide cok hickiriyor sizlerde boyle durum yaşadiniz mi ?
Hıçkırık ciğerleri açar ve geliştirir insanlarda kötü değildir. Bağrsakları çok çalışıyo olablr ondan ses çok olur. Eli ağzndaysa sık acıkıyodur belkide yada karnınızdayken hep o pozsyndadır hala öyle devam ediyodur sıkmayn canınjzı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar