Sorum var Sizlere bir sorum olacak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Sizlere bir sorum olacak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 665 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizlere bir sorum olacak
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şimdi benim aklıma birşey takıldı eşim mesela Facebook ta felan dolaşıyor Instagram olsun felan bazen aklıma şu geliyor acaba açık saçık kötü videolar a da bakıyor müdür felan işte sizin esleriniz de böyle video Lara meraklı mi hiç siz bu konuda onunla konuşup tartışma yaşadınız mı birde sürekli balkonda sigara içiyor yani benimle az ilgileniyor bağımlı olmuş resmen telefona sizler bu konu da ne düşünüyorsunuz 🤦🤷 bir kaç defa rüyamda gördüm hatta kötü idi hep açıkçası

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok cnm ilk evli ikendi sonra görmedim birde şey cnm hormonlardan olabilir mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kiz bemimisi de bir yere gitmez bensiz gitse bile babası na gider kırk defa arar mesaj atar 😂😅 bazen ben gitmek istemiyorum hamilelik beni yoruyor derim gel diye ısrar eder hep

Kiz bemimisi de bir yere gitmez bensiz gitse bile babası na gider kırk defa arar mesaj atar 😂😅 bazen ben gitmek istemiyorum hamilelik beni yoruyor derim gel diye ısrar eder hep

Maşallah cnm rabbim kimsenin yuvasına kötü enerjiler düşürmesin

Maşallah cnm rabbim kimsenin yuvasına kötü enerjiler düşürmesin

Aynen işte bende yakın çevremde hep gördüğüm için etki etmesinden korktum açıkçası
Hormonlarından da olabilir canım ama eşinin tavırlarindan kaynaklı da olabilir

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar şimdi benim aklıma birşey takıldı eşim mesela Facebook ta felan dolaşıyor Instagram olsun felan bazen aklıma şu geliyor acaba açık saçık kötü videolar a da bakıyor müdür felan işte sizin esleriniz de böyle video Lara meraklı mi hiç siz bu konuda onunla konuşup tartışma yaşadınız mı birde sürekli balkonda sigara içiyor yani benimle az ilgileniyor bağımlı olmuş resmen telefona sizler bu konu da ne düşünüyorsunuz 🤦🤷 bir kaç defa rüyamda gördüm hatta kötü idi hep açıkçası
Allah eşimden bin kere razı olsun asla denk gelmedim öyle şeylere hoş bir kere konusu açıldığında ben bekarken bakmamış insanım şimdi neden sen varken bakayım der . Hoş ona sonuna kadar güvenirim ama 😂😂yinede Facebook yada instayı kontrol ederim hoş insta ortak zaten ne olsa görürüm. Facebook şifresi de bende yani hiç sorunumuz olmadı o konuda 😂😂. Her şeyinin a’dan z’ye şifresi bende o yüzden içim rahat

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum facede ve YouTube de izliyordu hemde cokk o kdar kavgalar ettim ki hattı hesabı yok valla küs kaldım ayrı yattım hiç birseyle ilgilenmedim ama yok yinede izledi kaç kere neler ettim ama en sonunda aman dedim yeter burda izlemese dışarı çok dedim işinden dolayı etrafı çok dedim hangi birine yasak koycam kendimi darlatmaktan üzmekten başka birseye yaramadı bende bıraktım Allaha havale ettim 😀 şimdi daha rahatım bakıyorum da eskiden çok vardı şimdi hiç denk gelmiyorum

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Hormonlarından da olabilir canım ama eşinin tavırlarindan kaynaklı da olabilir
Aynen cnm ya işte bende anlamadım kendimi

Valla kuzum facede ve YouTube de izliyordu hemde cokk o kdar kavgalar ettim ki hattı hesabı yok valla küs kaldım ayrı yattım hiç birseyle ilgilenmedim ama yok yinede izledi kaç kere neler ettim ama en sonunda aman dedim yeter burda izlemese dışarı çok dedim işinden dolayı etrafı çok dedim hangi birine yasak koycam kendimi darlatmaktan üzmekten başka birseye yaramadı bende bıraktım Allaha havale ettim 😀 şimdi daha rahatım bakıyorum da eskiden çok vardı şimdi hiç denk gelmiyorum
Onların üstüne çok gittikçe inada biniyor lar ben onu anladım cnm en iyisi boşver mek hamilelikte beni etkiliyor olabilir cnm,😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar