Slm kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Alykyk tarafından oluşturulan Slm kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 266 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Slm kızlar
Konbuyu başlatan Alykyk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alykyk

Alykyk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 11aylik hep kabız şu an oda oda geziyoruz her gece halimiz böyle karnı taş gibi günde üç dört kere zeytinyağı veriyorum yemeklerine koyuyorum bugun ful sıvı yedirip icirdim 🥺ona rağmen hep kabız nolur yardım edin kaç zamandır böyle geceleri patlayacak derecede ağlıyor çok çaresizim napcagimi bilemiyorum artık 🥺🥺

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 11aylik hep kabız şu an oda oda geziyoruz her gece halimiz böyle karnı taş gibi günde üç dört kere zeytinyağı veriyorum yemeklerine koyuyorum bugun ful sıvı yedirip icirdim 🥺ona rağmen hep kabız nolur yardım edin kaç zamandır böyle geceleri patlayacak derecede ağlıyor çok çaresizim napcagimi bilemiyorum artık 🥺🥺
Cnm doktora götür eğer ki evde yaptığın seykerde ise yaramiyorsa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide eczanlerde lavman var onu alabilirsin bebeğin popusuna sıkıyorsnn onu ondan snra yapıyor tuvaketini am bu dediğim seyede çok kullanıp alistirmamK lazım

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Canım doktora neder göturmuyosun ya yazık çocuka zaten yapman gerekeni yapmışsın olmamış bi doktora götur

Alykyk

Kayıtlı Üye
rank
Canım doktora neder göturmuyosun ya yazık çocuka zaten yapman gerekeni yapmışsın olmamış bi doktora götur
Canım doktora gösterdim hiç bişey yapmiyolarki zeytinyağı ver diyo 🥺🥴sıvı gıdalar ver diyo başka napimki

Bide eczanlerde lavman var onu alabilirsin bebeğin popusuna sıkıyorsnn onu ondan snra yapıyor tuvaketini am bu dediğim seyede çok kullanıp alistirmamK lazım
Canım lavma getirdik ama sürekli de iyi değilmiş eczacı öyle söyledi 🥴her yolu denedik yeni dogarken de aşırı gazlı bi bebekti 🥴halende öyle hem diş döneminde hemde kabız kulak ağrısı var bide kaç zamandır uyku nedir bilmiyorum sürekli ağlıyor patlıyor adeta yani o kadar uykusu varki uyuyamiyo🥴🥴

Tüm sayfalar yüklendi.