Slm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde azram cankizim tarafından oluşturulan Slm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 509 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Slm
Konbuyu başlatan azram cankizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Slm kizlar azra 21 aylik 80 cm boyunda kilosu 11 12 degisiyor kizim zayif yemiyor cibik kiraker gibi yemediği icin kakasını uc günde bir yapıyor oda kabız şeklinde ağlıyor hep anne sütü istiyor demem o ki kilo aldıracak ana yemek corba tatlı olarak ne yedirsek kilo alır sizce bu arada makarna vebbaklavayi cok seviyor her gun versem yer ama yinede kilo almıyor sagligi yerinde gayet iyi cok sukur yurumeyi cok seviyor ondanmi zayıf acaba eşime kalsa cok kafama takiyormussum nen
Benim oğlum da Mayıs'ta üçe girecek halen kilosu çok düşük en son 13lü biseydi ama keyfi istedimi gayet yiyo bazı günlerde hicbisey yemiyor bı iki kaşık çorba içer doydum der🤷ama köfte patates çok sever öbür oğlum da çok sever genelde bütün çocuklar sever bunları sende dene istersen canım ben patates soğan sarımsak kıyma yumurta baharatlar bunları güzelce yoğurup
yağda kızartıyorum çok seviyorlar her gün yeseler bikmazlar 🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim oğlum da Mayıs'ta üçe girecek halen kilosu çok düşük en son 13lü biseydi ama keyfi istedimi gayet yiyo bazı günlerde hicbisey yemiyor bı iki kaşık çorba içer doydum der🤷ama köfte patates çok sever öbür oğlum da çok sever genelde bütün çocuklar sever bunları sende dene istersen canım ben patates soğan sarımsak kıyma yumurta baharatlar bunları güzelce yoğurup
Kuzum ne yapıyorsun nasılsın

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlumda ayni kuşbaşı et yemez suda haşlanan et yemez ama kofte patetes hamburger yani köfte yapılmış eti ver hergun yer
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Elif sütten ne zaman kesecen o zaman illaki yiyecek
İki bucuk yasinda kesicem uc yaşında kireşe vericem oğlumda iki buçuk yıl içti hak geçmesin çocuklar arasinda

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Benim oğlumda ayni kuşbaşı et yemez suda haşlanan et yemez ama kofte patetes hamburger yani köfte yapılmış eti ver hergun yer
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İki bucuk yasinda kesicem uc yaşında kireşe vericem oğlumda iki buçuk yıl içti hak geçmesin çocuklar arasinda
Kes bencede canım o zaman her yemeği yer merak etme sen

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Slm kizlar azra 21 aylik 80 cm boyunda kilosu 11 12 degisiyor kizim zayif yemiyor cibik kiraker gibi yemediği icin kakasını uc günde bir yapıyor oda kabız şeklinde ağlıyor hep anne sütü istiyor demem o ki kilo aldıracak ana yemek corba tatlı olarak ne yedirsek kilo alır sizce bu arada makarna vebbaklavayi cok seviyor her gun versem yer ama yinede kilo almıyor sagligi yerinde gayet iyi cok sukur yurumeyi cok seviyor ondanmi zayıf acaba eşime kalsa cok kafama takiyormussum nen
Canm bazı çocukların bünyesindende kaynaklanıyo benim büyük kızımda bana göre çok zayıf ve iştahsız bi çocuk ama kaçkere götürdüm doktor normal diyo bnde eczaneden iştah açıcı aldım ama bakalım

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar