Softec erken gebelik testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Sunsun tarafından oluşturulan Softec erken gebelik testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 340 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Softec erken gebelik testi
Konbuyu başlatan Sunsun
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Sunsun

Kayıtlı Üye
rank
Testime bakar mısınız ? Gölge var gibi ama renk dağılmış sanki. Test bozuk mu sizce

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bi de bu var. Bakar mısınız

Son düzenleme:

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Testime bakar mısınız ? Gölge var gibi ama renk dağılmış sanki. Test bozuk mu sizce

Cnm eğer öyle birşey şüphen varsa en iyisi kan tahlili burda pek birşey anlaşılmıyor açıkçası bozuk gibi test

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank

Gebelik için rahat kafanın da çok önemi var canım yanılmıyorsam sürekli test atıyorsun ve belli ki bebek istiyorsun Rabbim hayırla sağlıkla nasip etsin ama biraz daha vakti vardır belki de kendine zaman ver

Sunsun

Kayıtlı Üye
rank
Sa

Silik çıkmış kaç dakika bekledi peki şüphen varsa böyle uğraşma bence kan vermen saha sağlıklı senin için
10 dakika bekledi. 3 gün önce kan vermiştim zaten bata 5 gün varken negatifti. Pazar günü regl günüm

İkinci çizgi silik çıkmış adetin kaç gün gecikti
Gecikmedim. Regle 2 gün var. Test bozuk olabilir mi kontrol çizgisi dağılmış olabilir mi yoksa silik 2.çizgi mi çıkmış

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
10 dakika bekledi. 3 gün önce kan vermiştim zaten bata 5 gün varken negatifti. Pazar günü regl günüm

Gecikmedim. Regle 2 gün var. Test bozuk olabilir mi kontrol çizgisi dağılmış olabilir mi yoksa silik 2.çizgi mi çıkmış
Dakikası çok biraz ama adet gecikmeden de hamile olunur ben öyle oldum mesela olmazsan üstünde dur canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar