Soğuk aldım galiba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seven tarafından oluşturulan Soğuk aldım galiba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 398 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Soğuk aldım galiba
Konbuyu başlatan Seven
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Seven

Kayıtlı Üye
rank
37 haftalık gebeyim boğazım hafif sızlıyo bide hafif bir öksirük var nasıl geçirebilirim yardımcı olurmusunuz bu aralar soğuk suyu biraz kaçırdım bide geçen gün ıslak saçla klimanın yanında uzandım çarpti galiba

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
37 haftalık gebeyim boğazım hafif sızlıyo bide hafif bir öksirük var nasıl geçirebilirim yardımcı olurmusunuz bu aralar soğuk suyu biraz kaçırdım bide geçen gün ıslak saçla klimanın yanında uzandım çarpti galiba
Canım geçmiş olsun aman dikkat et son zamanlar bide eğer icmende sorun yoksa ballı ihlamur veya ballı süt icebilirsin 1 kasik balla biraz toz zencefil i karıştırıp sabahları aç karnına yiyebilirsin tekrar geçmiş olsun

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
C vitamini al sarımsak soğan tüket bol bol zencefil bal limon çayı da bogazını yumuşatır geçmiş olsun bu arada

Tüm sayfalar yüklendi.