Sohbet muhabbet güzeller nerdesiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Sohbet muhabbet güzeller nerdesiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,753 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sohbet muhabbet güzeller nerdesiniz
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Valla iki gündür sancı var canım evdeyim şuan once bu kadar sık değildi siklasmaya başladı sanki bakalım ama dun da fazlaydı bugün sancı var Dunki gibi değil amaa bakalım devam ederse giderim hastaneye
Sağ salim gelsin inşallah minik paşa

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım hayırlısı artik🥰

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hahahah ha sancı var ama ne zaman gitmem gerek hastaneye acaba ve sürekli takip ediyorum sıklasmamisti sancım bi gelip sonra saatler sonra geliyordu şuan daha sık geliyor sanki dünden beri bakalım. Benimki bugün yarın gelir galiba bh gidişle
Amin canım 🥰

Bende bugün 38 oldum ne ağrı ne sanci bebek tekme atmasa karnım kocaman olmasa hamile olduğumu gunlerimin geldiğini bilemicem valla canim

Demet canim sen daha ayaktasın mi😄 sen sanciya rağmen dogurmadinsa ben susup yerimde oturiyim bende hiç bir belirti yok 🤷‍♀️

Demet canim sen daha ayaktasın mi😄 sen sanciya rağmen dogurmadinsa ben susup yerimde oturiyim bende hiç bir belirti yok 🤷‍♀️
Hahha evet bazen unutacak kadar enerji dolu oluyorum bende😅 Ama benim şu bel ağrılarım hemen hatırlatıyor

Tüm sayfalar yüklendi.