Sohbet soru karışık 🥰♥️🤣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Sohbet soru karışık 🥰♥️🤣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 606 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sohbet soru karışık 🥰♥️🤣
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Nasılsın kızlar sesiniz çıkmıyor inşallah hepiniz iyisinizdir 🥰♥️
Sorum şu hadi bir akıl verin adetime 9 gün var göğüsüm ağrıyor bu normal mi sizce birde oğlum çok huysuz 🙄 😩 yoruldum valla ya ikinci çocuk olsun diyorlar hep bende bilmiyorum kararsızım sizce bu ay hamile olup olmadığım belli olur mu
Ben iyiyim canım çok şükür sen nasılsın Adetten 10 gün önce göğüslerde şişkinlik olabilir şüphen varsa adetin bir hafta geçerse direk kan ver net sonuç alırsın. Bence evde test yapıp kafanı karıştırma

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ben iyiyim canım çok şükür sen nasılsın Adetten 10 gün önce göğüslerde şişkinlik olabilir şüphen varsa adetin bir hafta geçerse direk kan ver net sonuç alırsın. Bence evde test yapıp kafanı karıştırma
Allah iyilik versin canım benim bende iyiyim cmm kafam karışık bu aralar bekliyorum bende Kısmet artık

Aynen bende öyle cnm doktora gideyim dedim devlette sıra yok özeller 800=650=450 fiyatlar böyle daha test parası ayrı Allah vicdan merhamet versin bu millete Suriyelilere bakacağına kendi milletine bakmıyor adam şu hale bak ya devlete git sade Suriye li dolu 🤦🤦😥 bıktık ya
Katılıyorum canım 😑

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bende öyle cnm doktora gideyim dedim devlette sıra yok özeller 800=650=450 fiyatlar böyle daha test parası ayrı Allah vicdan merhamet versin bu millete Suriyelilere bakacağına kendi milletine bakmıyor adam şu hale bak ya devlete git sade Suriye li dolu 🤦🤦😥 bıktık ya
Çok haklısın canım 🥴 napalim yapacak bişey yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar