Sorum var Sohbet 💞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Sohbet 💞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 833 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sohbet 💞
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcımiz olsun
İnsan gerçekten ama gerçekten anne olunca annesinin değerini daha çok biliyormuş deme kuzum
Evet canım valla şuan çok daha iyi anlıyorum keşke annemle daha çok vakit geçirebilsem diyorum ama eşim bizi götürmüyor pek gitmemi istemiyor annemlere kendisi hergün görüyor ailesini. Eşime karşı ne kadar doluymuşum ben de yaa valla 😧 benim canımı sıkıyor hep
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kessin ilişkisini ya bi gün onun eşiyle yüz yüze gelse eşin bunları hatırlayacak böyle arkadaş olmaz ki
Valla kuzum eşiyle her zaman yüz yüze geliyoruz

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım valla şuan çok daha iyi anlıyorum keşke annemle daha çok vakit geçirebilsem diyorum ama eşim bizi götürmüyor pek gitmemi istemiyor annemlere kendisi hergün görüyor ailesini. Eşime karşı ne kadar doluymuşum ben de yaa valla 😧 benim canımı sıkıyor hep

Allah sabır versin kuzum herkesin bi sıkıntısı vsr işte bende uzaktayım 7 aydır görmüyprum ailemi yaza kadarda göremiycem🥲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Aynen canım keşke daha çok vakti gecirme şansımız olsa
Neden eşin götürmüyor ki annesini hep görsün ama senin anneni görmene izin vermesin oh ne ala memleket

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar