Sohbetimize sende katıl 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Sohbetimize sende katıl 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,961 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sohbetimize sende katıl 🥰
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Bende Bursa yıldırımdan şeyma ilk hamileliğim allah hepimize sağlıkla sıhhatle bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
Maşallah tanıştığımıza memnun oldum Şeyma Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende memnun oldum 😘ben kucağıma alalı 20 gün oldu darısı sana inşallah 🤲☺️
İnşallah Allah razı olsun 🙏😍

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Güzel annelerim ❤️ ve sabırlı annelerim 🙏 birbirimizi tanımaya ne dersiniz biraz kendimizden bahsedelim mi? 😊
adım sinem ilk hamileliğim İstanbul da Pendik'te yaşıyorum

Güzel annelerim ❤️ ve sabırlı annelerim 🙏 birbirimizi tanımaya ne dersiniz biraz kendimizden bahsedelim mi? 😊
adım sinem ilk hamileliğim İstanbul da Pendik'te yaşıyorum...
Bende memnum oldum sinem amin cümlemizle beraber inşallah

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Adım demet kayseriliyim bir oglum var 1 yaşında almanyada yaşıyorum 😍❤️ve bu uygulamayı herkezi çok seviyorum

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benim adimda Zeynep bende 3 çocuk annesiyim 18 yaşında bi oglum var ve 11 yaşında ikinci oglum ve 1 yasinda birkizimvar ve bende 40 yaşında yi tanıştım memnun oldum

Şenay 25

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben Şenay 38. yaşındayım 4.hamileliğim 2 oğlum 1 kızım vardı şimdi 1 oğlum daha olacak hayırlısı ile hepimize sağlık versin İstanbul sultanbeyli de oturuyorum ama ERZURUM luyum

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım ben Kübra Karabük de yaşıyorum ilk hamileliğim ikiz erkek annesi olcam inşallah 25 haftaligiz ❤

Tüm sayfalar yüklendi.