sol bacak agrisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Elifin annesi tarafından oluşturulan sol bacak agrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 936 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı sol bacak agrisi
Konbuyu başlatan Elifin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Zilankay

Kayıtlı Üye
rank
Muhtemelen rahim genişleyip düzleştikçe siyatik siniriniz üzerinde baskı oluşturdu hamileliklerin %40 ında görülür endişe etmeyin en geç doğum sonrasında düzelme olacaktır. Bazen 2 hafta sürebilir bazen 1 ay bazende doğum Sonrasına kadar sarkabilir
Ay inslalah sağolun bilginiz icin

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
hayirli aksamlar kizlar 13 haftaligim suanda sabahtan beridir sol bacagim ve belim arasi agrisi giriyo ara ara bacak arama vuruyo magnezium eksiligi olabilir dedi doktorum ama yinede sizede sormak istedim korkuyorumda aranizda böyle bi durum yasan oldumu
Ben magnorm kullanıyorum bayağı faydası oluyor. İlk çocuğumda da kullanmıştım. Şimdi kendim eczaneden aldım içiyorum

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
hayirli aksamlar kizlar 13 haftaligim suanda sabahtan beridir sol bacagim ve belim arasi agrisi giriyo ara ara bacak arama vuruyo magnezium eksiligi olabilir dedi doktorum ama yinede sizede sormak istedim korkuyorumda aranizda böyle bi durum yasan oldumu
Bende de oluyor cnm normal gebelikte yaşanıyor.. magnezyum iç.. ben içmeme rağmen ağrım oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.