Sol göğsümün altında ağrı giriyor kaç haftadır geçmedi ne yapmam lazım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hamisbiranne tarafından oluşturulan Sol göğsümün altında ağrı giriyor kaç haftadır geçmedi ne yapmam lazım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 556 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Sol göğsümün altında ağrı giriyor kaç haftadır geçmedi ne yapmam lazım
Konbuyu başlatan Hamisbiranne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozgemre

Hamisbiranne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba. Yaklaşık 1 aydır sol göğsümün altında inanılmaz bir ağrı var hiçbir şekilde geçmiyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz

Ümmü98

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba. Yaklaşık 1 aydır sol göğsümün altında inanılmaz bir ağrı var hiçbir şekilde geçmiyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz
Canımm doktora git. Seni korkutmak istemem ama meme kanseri başlangıcı öyle oluyor. Ananemden biliyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canımm doktora git. Seni korkutmak istemem ama meme kanseri başlangıcı öyle oluyor. Ananemden biliyorum
Sertlik varmı göğsünn herhangi bir yerinde koltuk altında fln bi bak bakalım ona

Hamisbiranne

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sertlik varmı göğsünn herhangi bir yerinde koltuk altında fln bi bak bakalım ona
Yok canım sertlik yok bebek büyüdüğü için geliştiği için baskı olurmuş diyorlar

Ozgemre

Kayıtlı Üye
rank
Benimde olmuştu bebek ayaklarını uzatıyo oraya demişti doktor canım korkma iki ay ayaklarını sürekli ordan ittirdi kaburga kemiklerim çıkacak gibi oluyodu

Tüm sayfalar yüklendi.