Sol gögüs

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Sol gögüs başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,193 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sol gögüs
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 27 günlük olduk benim inat kızım hala sol gögsümü pek istemez ama sag gögsümü emer çok o yüzden sagdaki gögsüm süt var hep sert sol gögsüm hep yumuşacık ne yapayım sizce

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar 27 günlük olduk benim inat kızım hala sol gögsümü pek istemez ama sag gögsümü emer çok o yüzden sagdaki gögsüm süt var hep sert sol gögsüm hep yumuşacık ne yapayım sizce
Bu gün sadece ordan emzirmeye bak önce biraz sağıp sonra ver. Benim oğlumda sürekli sağ göğsümü red ediyordu baktım olmuyor bir gün boyunca sadece onu vermeye çalıştım önce ağladı ama sonra inat edince tuttu ertesi gün artık bi onu bi değerini bazende ikisi birden veriyordum . Baktın gündüzleri tutmuyor sol göğsünü sadece gece ver uyku halinde ve karanlıkta tutar ve ağlayacağını sanmıyorum. Biraz sabır biraz inat olumlu sonuca ulaşmana yardımcı olur kuzum 😉🤗 minik prensesi öpüyorum 😍

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Bu gün sadece ordan emzirmeye bak önce biraz sağıp sonra ver. Benim oğlumda sürekli sağ göğsümü red ediyordu baktım olmuyor bir gün boyunca sadece onu vermeye çalıştım önce ağladı ama sonra inat edince tuttu ertesi gün artık bi onu bi değerini bazende ikisi birden veriyordum . Baktın gündüzleri tutmuyor sol göğsünü sadece gece ver uyku halinde ve karanlıkta tutar ve ağlayacağını sanmıyorum. Biraz sabır biraz inat olumlu sonuca ulaşmana yardımcı olur kuzum 😉🤗 minik prensesi öpüyorum 😍
Ah kuzum keçi inatlı ısırıyor resmen solu 😂

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda solu emmiyor kuzum sağ kasıkla enjektör ile ver yada at buzluğa sütun azalınca ver

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣 İnadı kimden almış acaba 🤔
Aynı anneanesi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kızımda solu emmiyor kuzum sağ kasıkla enjektör ile ver yada at buzluğa sütun azalınca ver
İnattır sagı cubbur cubur emiyor 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank

Sende yokmu 🤣 benimki de sinirini ve inadını annemden almış Halbuki biz hiç öyle değiliz dimi😂
Bizde o annenin kızıyız anla artık 😂

Sende yokmu 🤣 benimki de sinirini ve inadını annemden almış Halbuki biz hiç öyle değiliz dimi😂
Bizde o annenin kızıyız anla artık 😂

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
Benimki de solu almıyordu bir gün boyunca hep solu vermeye çalıştım ee aç olunca mecbur aldı sende sabret alır inşallah bide ne diycm göğüslerin çok ağırıyor mu bizde 1 aylık olcz az kaldı benimkiler çok ağırıyor

Tüm sayfalar yüklendi.