Son 100 gün korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde selen27 tarafından oluşturulan Son 100 gün korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,241 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Son 100 gün korkuyorum
Konbuyu başlatan selen27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 çocuk annesiyim

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 10. Ayında bebeğim var ve 24 haftalık hamileyim sezeryanlıyım doğuma az kaldıkça çok korkuyorum aklıma türlü türlü senaryolar geliyor böyle olan bu durumu yaşayan var mı
Allah büyüktür canım o yardım eder inşallah 🤲 benimde son 50 gün 😱 5 yaşında kızım var anaokuluna gidiyor bebeğim kışın doğuyor çok zorlanacagim biliyorum ama bakalım Allah'ın izniyle üstesinden geliriz🤲

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim yardımcın olsun kuzum Allah'ın izniyle evladini sağ salim kucagina almayı nasip etsin inşallah 🤲❣️

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 10. Ayında bebeğim var ve 24 haftalık hamileyim sezeryanlıyım doğuma az kaldıkça çok korkuyorum aklıma türlü türlü senaryolar geliyor böyle olan bu durumu yaşayan var mı
Öncelikle selamlar aramıza hoşgeldin yenisin galiba korkma canimm aklınada kötü şeyler getirme Allah büyüktür yardım eder her kuluna bol dua et iyi düşün iyi. Olsun positiv düşün positiv şeyler olsun tm mı canım benim hayırla saglikla al. Evladını kucana insallah 🥰❤️🤲

Faime_yaren

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun inşallah canım benim insallah kucagina sağ salim olur benimde son 53 gün kizim 2bucuk yaşına gircek Allah'ım hepimizin yardımcısı olsun 🙏🙏

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Allah yar ve yardımcın olsun kzuum korkma rabbim hayırlı dogum nasip etsin inşallah 🙏🤲 kendini de kasma bebek içerde etkilenir rahat ol ve sadece ona odaklan 🥰 Sağ saglim kucağına alman dileği ile kuzum 🤲🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar