Son 7 gün ☺❤

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Esra ede tarafından oluşturulan Son 7 gün ☺❤ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,021 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Son 7 gün ☺❤
Konbuyu başlatan Esra ede
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eslem

Esra ede

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan günü aldım kızlar ayın 8inde ❤ zaman hic gecmiyecek gibi hissediyorum ve birazda korkuyorum 😔

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Hakkında hayırlısı olsun canım saglıkla sıhatle ınsallah hayırla kucagına alırsın

Esra ede

Kayıtlı Üye
rank
Hakkında hayırlısı olsun canım saglıkla sıhatle ınsallah hayırla kucagına alırsın
Amin insallah canm ❤
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok guzel bir duygu hiç tedirgin olma sagliklica kucağına almayı seninde sagliklica olmanı nasip etsin Rabbim ❣️
Amin insallah 2nci olcak ama yine korkuyorum

Ayy benim daha var 120 gün
Bende ilk ogrendigim de zamanin hic gecmeyecegini dusunuyordum 😂

Esra ede

Kayıtlı Üye
rank
Ay canım rabbim saglikla kucagina almayı nasip etsin inşallah korkma kendini strese sokarsın çok az kalmış bebeğine

Aynen az kaldi 2nci olmasna ragmen insan yine korkuyor ya ayagi kaldrma zamani benm icn cok zor oluyir

Eslem

Kayıtlı Üye
rank

Aynen az kaldi 2nci olmasna ragmen insan yine korkuyor ya ayagi kaldrma zamani benm icn cok zor oluyir
Aynen valla canım bende normal doğum yapicam simdiden çok korkuyorum bu ikinci olucak rabbim kolaylık versin hepimze inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.