Sorum var son geri sayim başladi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan son geri sayim başladi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 590 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı son geri sayim başladi
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Canim ilk etapta şeytan biraz uğraşacak ama hiç o toplara girme inan eşinde anlayacak ayri evin tadını yeni evin sana mutluluk getirsin eskisinden dahada mutlu olacaksın
inşallah canm benim.
valla kaynanam kayinpederim son ne koparirsam diyolar ben evimin eksiklerini toparlamaya caliştikca kaynanam ayy benimde buna ihtiyacim var banada bundan al diyo biz badana icin badanaciyla konuştuk kaynanam kayinpederim diyo sizin evden önce bu evi boya yapalim ayy yemin ediyorum kafayi yiyorum ya kendime bitane perde beğendim aynisinin farkli rengini yaptiracam kendime diyo gelde sinir olma yaa vallahi bunlari böyle gördukce diyorumki hiç bişey alma oraya gidince al ama ozamanda eksiklerim cok var 12 senedir hiç bir cöp bile almadim hiç bir seyim kalmamiş

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Canım gözün aydın Allah'ım sağlıkla agzınızın tadıyla oturmayı nasip etsin inşallah yuvana huzur versin Allah'ım

Tüm sayfalar yüklendi.