Sorum var Son haftada boşluk ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde gurbetkusu tarafından oluşturulan Son haftada boşluk ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 485 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son haftada boşluk ağrısı
Konbuyu başlatan gurbetkusu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

gurbetkusu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 38.haftanjn içindeyim sol boslugum ağrıyor batıyor oturup kalkarken neyden olabilir doktora gittim böbrek taşı olabilir ürolojiye git dedi ona hemen nasıl gideyim dayanılmıyor böyle bir şey yaşayan varmı ki

gurbetkusu

Kayıtlı Üye
rank
Cok geçmiş olsun kuzum haber ver bizede🤲🙏♥️
Gittim kaburgalar genişlediği için arada boşluk oluyor ordanda yel giriyor ağrı sancı gibi oluyo sıcak tut dedi zaten doktorumda bugn tahlil ekg istedi yarında anesteziye görünüp gel gün vercm dedi bakalım hayırlısı 😊😊minikle kavuşmaya az kaldı 😊rabbim herksi kurtarsın aratmasın 🤲😊

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Gittim kaburgalar genişlediği için arada boşluk oluyor ordanda yel giriyor ağrı sancı gibi oluyo sıcak tut dedi zaten doktorumda bugn tahlil ekg istedi yarında anesteziye görünüp gel gün vercm dedi bakalım hayırlısı 😊😊minikle kavuşmaya az kaldı 😊rabbim herksi kurtarsın aratmasın 🤲😊
Cok sevindim kuzum haydi bakalim doğurdum postunu bekliyorum senden sag saglim gelsin minik insallah🤲🙏♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar