Son haftalarda mide bulantısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebruli tarafından oluşturulan Son haftalarda mide bulantısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 809 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son haftalarda mide bulantısı
Konbuyu başlatan Ebruli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Burcuu

Ebruli

Kayıtlı Üye
rank
37 deyim bir haftadır midem bulanıyor son haftalarda bulantı neden olur ki yaşayan var mı

Ebruli

Kayıtlı Üye
rank
Benimde vardı canım doktora sormuştum sancım olduğu için oluyo demişti bana sancın var mı peki
İkidir giriyorum ciddi sancın yok diyo gece uykumdan uyandırdı o kadar bulanıyor geçende bebek dönerken bulanır demişti ama dönmüş artık ilki 38 de doğmuştu doğum mu yaklaşıyor acaba

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
İkidir giriyorum ciddi sancın yok diyo gece uykumdan uyandırdı o kadar bulanıyor geçende bebek dönerken bulanır demişti ama dönmüş artık ilki 38 de doğmuştu doğum mu yaklaşıyor acaba
Olabilir canım ben erken doğum yapmıştım 36 haftalık sezeryanla doğurdum oğlum şimdi 3 ay 12 günlük oldu

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Bulantın mi olmustu canım bide ağzımda tuhaf buruk bi tat var ne yapsam geçmiyor
Bulantı vardı ama neden erken doğum yaptığım belli değildi doktor bulamamıştı benim çok sancım vardı 31 de başlamıştı canım sancım serumlar la iğneler le filan durdum 36 ya kadar zar zor hastanede filan yattım yoksa dahaa erken doğum yapacaktım kilo filan vermiştim bişey yiyemiyodum oğlumda küvezde kaldı 11 gün filan zor süreç geçirdim ama geçti çok şükür canım ağzımda değişik tat yoktu benim olmadı canım hiç

Ebruli

Kayıtlı Üye
rank
Bulantı vardı ama neden erken doğum yaptığım belli değildi doktor bulamamıştı benim çok sancım vardı 31 de başlamıştı canım sancım serumlar la iğneler le filan durdum 36 ya kadar zar zor hastanede filan yattım yoksa dahaa erken doğum yapacaktım kilo filan vermiştim bişey yiyemiyodum oğlumda küvezde kaldı 11 gün filan zor süreç geçirdim ama geçti çok şükür canım ağzımda değişik tat yoktu benim olmadı canım hiç
Çok geçmiş olsun güle güle büyüt bebegini teşekkür ederim 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar