Sorum var Son haftalarimiz🤲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤İkizlerim❤ tarafından oluşturulan Son haftalarimiz🤲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,194 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son haftalarimiz🤲
Konbuyu başlatan ❤İkizlerim❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar 34 haftalık oluyoruz artık bebek hareket edince rahime baskı yapıyor ve ağrıyor ikiz olunca mi oluyor yoksa nolmalmi kızlar dün günümüzü aldık allahım nasip ederse 36 haftalık alıcak doktorum yataktan kalkarken bile zorlanıyorum artık 🤲🤲💙
Bende 36 haftalık bendede son haftalar

Serra Hüma

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar 34 haftalık oluyoruz artık bebek hareket edince rahime baskı yapıyor ve ağrıyor ikiz olunca mi oluyor yoksa nolmalmi kızlar dün günümüzü aldık allahım nasip ederse 36 haftalık alıcak doktorum yataktan kalkarken bile zorlanıyorum artık 🤲🤲💙
Allah kolaylık versın canım benım ben 1 taneyle zorlanıyorum sen 2 tane ile gene ıyı düşmüşsün bu zamana kadar ama Allah kolaylık verıyor demekkı. Bebeklerının cınsıyetı ve ısımlerı ne bakım. Benım kkzım olcak insallh adı serra Hüma teyzesı

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hayırlı bir şekilde kucağına alırsın minik ikizleri insallah kuzum

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
S
Allah kolaylık versın canım benım ben 1 taneyle zorlanıyorum sen 2 tane ile gene ıyı düşmüşsün bu zamana kadar ama Allah kolaylık verıyor demekkı. Bebeklerının cınsıyetı ve ısımlerı ne bakım. Benım kkzım olcak insallh adı serra Hüma teyzesı
Sana ne kadar. Kaldi bitanem

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Bende kızıma bu ismi düşünüyorum sağlıkla gelsinler 🥰

Serra Hüma

Kayıtlı Üye
rank
Evet
Banada 29 gün kaldı Aa aramızda çok yokmuş 🥰❤️😍🤩
Canım çok yok hayırlı gelsınler ya senın bebesın ısmı ne?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok guEl ısım canım hayırlı gelsın insallh adaş olur kızlarımız
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok guEl ısım canım hayırlı gelsın insallh adaş olur kızlarımız

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar