Sorum var Son zamanlar nasıl geçiyor 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervee tarafından oluşturulan Son zamanlar nasıl geçiyor 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,884 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son zamanlar nasıl geçiyor 🥰
Konbuyu başlatan Mervee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
37 gün kaldı biraz zor geçiyor ellerim çok uyuşuk mahvoldum
Ellerin neden uyuşuyor canım acaba magnezyum eksikliğinden mi oluyor oda acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizimde doktorumuza göre 30 son adetimize göre ise 40 günümüz var ve çok zor geçiyor bunaldım resmen sıcak basıyor ter basıyor yalancı sancılar olsun mide ağrısı olsun ishal olsun mide ekşimesi olsun bazen baş ağrısı olsun artık bıkmışlık var resmen yaaaa 😣😣 ama herşeyin hayırlısı tabi 🥰🥰🥰o iyi olsunda ben ne çekersemde razıyım 🥰🥰🥰🥰
Ah canım benim ya Allah yardımcın olsun inşallah 🤗 sağlıkla inşallah alırsın kucağına 🥰

Seçilllll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar son 28 günüm kaldı bi aksilik olmazsa inşallah 🥰 benim biraz bel ağrılı kasık ağrılı geçiyor sizler de durumlar nasıl heyecan var mı 😅
Benimde son 27 günüm kaldı biraz korku biraz heyecan var öncekine göre birşeyler yaparken zorlanıyorum elllerim ve ayaklarım çok şişiyor kuyruk sokumumda ağrı oluyor kasıklarıma da elektirik çarpar gibi ağrım oluyor arada

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar son 28 günüm kaldı bi aksilik olmazsa inşallah 🥰 benim biraz bel ağrılı kasık ağrılı geçiyor sizler de durumlar nasıl heyecan var mı 😅
Maşallah kuzum benimde son 22 günüm kaldı heyecanla bekliyorum bu son zamanlar sanki zaman durmuş gibi ☺️ bı an önce dogsada rahatlasam diyorum ayaklarm hep ödem topladı arada hafif sancılar oluyor

Aysenaz ve aselin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiyor canım.son 1 ay.ama sanki zaman durdu.😔.yerimden kalkamiyorum alta baskıdan.yuruyemiyorum ,kalkınca oturmak istemiyorum.yatakta dönemiyorum felan filan😔😔

EMINE en

Kayıtlı Üye
rank
Be
Kızlar son 28 günüm kaldı bi aksilik olmazsa inşallah 🥰 benim biraz bel ağrılı kasık ağrılı geçiyor sizler de durumlar nasıl heyecan var mı Ç
Maşallah kuzum benimde 26 gün kaldı son 3 gündür anormal derecede şiştim ellerim ayaklarım sızlıyor. Yürüyünce alt tarafım ağrıyor kasılmalar, gece uykusuzlukları baş ağrıları vs böyle geçiyor benim kuzum🌸Ama artık doğmasını istiyorum sanki bugünler geçmiyor gibi geliyor Sağlıcakla gelsin yavrularımız 💕

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kuzum benimde 26 gün kaldı son 3 gündür anormal derecede şiştim ellerim ayaklarım sızlıyor. Yürüyünce alt tarafım ağrıyor kasılmalar, gece uykusuzlukları baş ağrıları vs böyle geçiyor benim kuzum🌸Ama artık doğmasını istiyorum sanki bugünler geçmiyor gibi geliyor Sağlıcakla gelsin yavrularımız 💕
Alt tarafta ağrı bende de var zar zor yürüyorum. Valla hayırlısıyla inşallah biran önce sağlıklı bir şekilde doğarlar. Son ay da artık hiç dayanılmıyor 🥰🌺

Geçmiyor canım.son 1 ay.ama sanki zaman durdu.😔.yerimden kalkamiyorum alta baskıdan.yuruyemiyorum ,kalkınca oturmak istemiyorum.yatakta dönemiyorum felan filan😔😔
Tek değilmişim aynılarını bende yaşıyorum 😔 yatakta dönerken eşimin koluna yapışıyorum kendimi döndürmeye çalışıyorum 🙈inşallah sağ salim biran önce kavuşuruz 🥰

Maşallah kuzum benimde son 22 günüm kaldı heyecanla bekliyorum bu son zamanlar sanki zaman durmuş gibi ☺️ bı an önce dogsada rahatlasam diyorum ayaklarm hep ödem topladı arada hafif sancılar oluyor
İnşallah kuzum hayırlısıyla şu 1 ay hızla geçse de kavuşsak 🥰 sancılar berbat Allah yardımcımız olsun inşallah 🤲

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.