Sorum var Son zamanlar nasıl geçiyor 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervee tarafından oluşturulan Son zamanlar nasıl geçiyor 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,883 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son zamanlar nasıl geçiyor 🥰
Konbuyu başlatan Mervee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

EMINE en

Kayıtlı Üye
rank
Alt tarafta ağrı bende de var zar zor yürüyorum. Valla hayırlısıyla inşallah biran önce sağlıklı bir şekilde doğarlar. Son ay da artık hiç dayanılmıyor 🥰🌺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tek değilmişim aynılarını bende yaşıyorum 😔 yatakta dönerken eşimin koluna yapışıyorum kendimi döndürmeye çalışıyorum 🙈inşallah sağ salim biran önce kavuşuruz 🥰

İnşallah kuzum hayırlısıyla şu 1 ay hızla geçse de kavuşsak 🥰 sancılar berbat Allah yardımcımız olsun inşallah 🤲
Amin inşaAllah canlarım, aynı şeyleri yaşıyoruz

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar son 28 günüm kaldı bi aksilik olmazsa inşallah 🥰 benim biraz bel ağrılı kasık ağrılı geçiyor sizler de durumlar nasıl heyecan var mı 😅
🤭15 günüm kaldı inş bı aksilik olmazsa bizde günler geçmiyor hergun saydığım için galiba uygulamaya sürekli girdiğim içinde.🧹 Onun dışında kendimi yordugumda özellikle ev supururken ve ayakta çok kalınca müthiş bı bel ve anı giren kasık ağrısı oluyor. Yapmayincada olmuyor beni biseyler dürtüyor. Yapincada perişan oluyorum ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum klozete oturken kıyafetlerimi çekerken olan ağrıyı hiç saymıyorum bile. Onun dışında hergun 6 hurma yiyorum doğum kolay olsun diye. Ve erik yemiye başladım erken doğum olmasın diye

Gökçem💕

"minik kızım"
rank

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Benim de son 10 günüm kaldı 🥴🥰💞
Sağlıkla alırsınız inşallah kucağınıza 🥰

🤭15 günüm kaldı inş bı aksilik olmazsa bizde günler geçmiyor hergun saydığım için galiba uygulamaya sürekli girdiğim içinde.🧹 Onun dışında kendimi yordugumda özellikle ev supururken ve ayakta çok kalınca müthiş bı bel ve anı giren kasık ağrısı oluyor. Yapmayincada olmuyor beni biseyler dürtüyor. Yapincada perişan oluyorum ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum klozete oturken kıyafetlerimi çekerken olan ağrıyı hiç saymıyorum bile. Onun dışında hergun 6 hurma yiyorum doğum kolay olsun diye. Ve erik yemiye başladım erken doğum olmasın diye
Aman canım süpürge yapmamaya çalış, çok aşırı ağrı oluyor onu yapınca. Valla ben yapmıyorum hiç eşim işten gelince yapıyor. Belim kitleniyor kalıyorum. Sıcaklar biyandan artmaya başladı Allahım hayırlısıyla kurtarsın bizi inşallah. Bayılacak gibiyim 😔🤲🥰

Benim 2 haftam kaldı gibi ama yarın belli olacak sezaryan için bakalım doktor ne diyck 36+4 olduk
Beni de ayın 29.da çağırdı 35 haftalıkken bakalım neler olcak günü verdi ama nstye de hiç sokmadı 37. Hafta da sokuyorum dedi. Hayırlısıyla inşallah alırız kucağımıza 🥰

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.