Sorum var Son zamanlar nasıl geçiyor 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervee tarafından oluşturulan Son zamanlar nasıl geçiyor 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,932 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son zamanlar nasıl geçiyor 🥰
Konbuyu başlatan Mervee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mervee

Kayıtlı Üye
rank

Yagmurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı güzel haberlerle dönün canım bize de yaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız onu demiyorum kaçıncı haftada diye soruyorum
Haftaya sali 38 oluyoruz canim 38+3 te aliriz en gec dedi insallah bi sorun olmaz dururuz o zamana kadar canim seninle ayniydik dimi sen ne durumdasin

Yagmurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben bugün 37+2 canım valla pazar günleri yenileniyor pazar günü 38 olacağız inşallah. Ama doktor bi şey demedi henüz
İlk bebekmi senin canim ilklerde hep normal doğum beklenir ya once ondandir benim ilki sezeryan oldugu icin bundada direk gun veriyo salidan saliya haftamiz atiyo bizimde bakalim kismet bende beklemek istiyorum sonuna kadar ama gecen hafta sanci cikti nstde serumla durdurdu her an hersey olabilir yani cocuk dogucagiyla misafir gelcegi belli olmazmis 😀

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
İlk bebekmi senin canim ilklerde hep normal doğum beklenir ya once ondandir benim ilki sezeryan oldugu icin bundada direk gun veriyo salidan saliya haftamiz atiyo bizimde bakalim kismet bende beklemek istiyorum sonuna kadar ama gecen hafta sanci cikti nstde serumla durdurdu her an hersey olabilir yani cocuk dogucagiyla misafir gelcegi belli olmazmis 😀
😂😂 Haklısın canım yarın randevum var bi şey söylerse yazarım sana da inşallah. Bu arada ilk çocuğum evet

Yagmurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aminnnn inşallah canım benim
İlkler daha baska oluyo heyecani falan hic bisey bilmiyosun cunki ikincidede ilk cocugun gozunun onunde oldugu icin hep onu dusunuyosun once karnindaki ikinci planda kaliyo bide kucukse napcaz bakalim kiskancakmi psikolojisi nolcak nasil davranmak gerekir hep bunlari dusunmekten uykum gelmiyo zaten sanki uyumamaya hep bi bahane ariyorum sabah olsada kalksak bi an once 😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar