Sonda takilmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yazgülü(semra) tarafından oluşturulan Sonda takilmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,722 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sonda takilmasi
Konbuyu başlatan Yazgülü(semra)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kafaya koydum sezeryan olmayı şimdi sonda takiliyomu takilmiyo mu merak ettim benim ilkim normaldi onda bile taktılar korkuyorum tabi benim yüzümden taktılar ebe diyo idrarın var doğum olmuyo ben korkudan yapmiyom sanki hemen çıkacak okadar kolaydı ya 🤭🤭🤭
Evet takılıyor yatış verdikten sonra ilk işleri o oluyor geliyorlar bir önlük veriyorlar giydikten sonra bir anda soku veriyorlar

Ayfer bicak

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kafaya koydum sezeryan olmayı şimdi sonda takiliyomu takilmiyo mu merak ettim benim ilkim normaldi onda bile taktılar korkuyorum tabi benim yüzümden taktılar ebe diyo idrarın var doğum olmuyo ben korkudan yapmiyom sanki hemen çıkacak okadar kolaydı ya 🤭🤭🤭
Takiyolar ameliyattan once uyusturma falan yok ama en azindan beni uyusturmadan taktilar

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Takiyolar ameliyattan once uyusturma falan yok ama en azindan beni uyusturmadan taktilar
Şu alt tarafa karismasinlar diye sezeryan istiyorum yine ucu oraya dokunuyo 😉
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal doğumdan korkmadiysan diğerleri çerez gibi gelmeli😄😄 bnde o cataldan korkuyorum ha mezar ha çatal ikiside aynı geliyo bana hiç çıkmadım ama 😄😄
İki normal doğum yaptım ama korkudan ölüyorum üçüncüyü kaldırmam biliyorum çatal hiç deme ölüm gibi

Normal doğumdan korkmadiysan diğerleri çerez gibi gelmeli😄😄 bnde o cataldan korkuyorum ha mezar ha çatal ikiside aynı geliyo bana hiç çıkmadım ama 😄😄
İki normal doğum yaptım ama korkudan ölüyorum üçüncüyü kaldırmam biliyorum çatal hiç deme ölüm gibi

İki normal doğum yaptım ama korkudan ölüyorum üçüncüyü kaldırmam biliyorum çatal hiç deme

Yeni anne..

Kayıtlı Üye
rank
Narkoz aldıktan sonra taktir canm öbür türlü canlı canlı takılınca insan mahf oluyor ilkinde bilmiyordum ama ikincisinde narkozdan sonra takılacak dedim üçüncüyü olcam onu da narkozluyken taktircam

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan oldum yeni canm ameliyathaneye girmeden takiyorlar çünkü 5 6 saat ayağa kaldirmiyorlar mecburen 5 6 saat sonra ilk yürüyüşünü yaparken çıkarıyorlar artık

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Canım sezeryan oldum bende seni ameliyata hazırlarken takıyorlar bende çok rahatsız oldum sontadan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar