Sonunda gelebildim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde balkizim tarafından oluşturulan Sonunda gelebildim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 559 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Sonunda gelebildim
Konbuyu başlatan balkizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

balkizim

Kayıtlı Üye
rank

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amannn tlf şifresini bulamadım evi alt üst ettim zaten yazında turkiyedeydim kafamı kaşiyacak zamanım yoktu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende sizi özledim valla vefalı arkadaşlarım
İyi yapmışsın canım . Valla geri gelmeyeceksin sandım bir an 🥺🫶🏻

balkizim

Kayıtlı Üye
rank
Gelirim ben daha kayranin muruvetini gorecem🤣💕

Bide Ayşenur nedense hep seni merak ediyorum kız napti nettti cocukklari nasıl hep aklıma geliyor

Son düzenleme:

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gelirim ben daha kayranin muruvetini gorecem🤣💕

Bide Ayşenur nedense hep seni merak ediyorum kız napti nettti cocukklari nasıl hep aklıma geliyor
Ay inşallah elif😍. Ne yapayım kuzum bakıyorum şükür çok mızmız değiller. Gece uykuları iyi

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Op ikisinide ayranın sağlık durumu nasıl tahlilleri nasıl cikti
Günaydın elifim valla şükür iyi dün saat sabah 7 den akşam 5,5 a kadar hastanedeydim. Bağışıklılığı düzelmiş doktor sorun yok ocak ayıbda getir dedi. Ankarada bakılan önemlş kemik hastalıkları vardı . Onlar tertemiz çıktı. Doktoru hiç bir sorun yok dedi şimdş genetiği bekliyoruz onunda çıkmasına 2ay gibi bir süre kaldı. 1 ay sonra dün verdiğimşz kan sonucu çıkıyor karın usg ile beraber onu göstereceğiz. Hayırlısı bakalım tek genetik kaldı oda iyi çıkar inşallah. 3 gün sonra 5 aylık olacak boyu 65,5 olmuş doktor gelişimi çok iyi dedi arka fontanel aşırı kalınlaşmış kapanıyor 0,5 lik bir miktar kalmış dedi durum bundan ibaret işte .

@Hülya12 @minikmucizelerim41

balkizim

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın elifim valla şükür iyi dün saat sabah 7 den akşam 5,5 a kadar hastanedeydim. Bağışıklılığı düzelmiş doktor sorun yok ocak ayıbda getir dedi. Ankarada bakılan önemlş kemik hastalıkları vardı . Onlar tertemiz çıktı. Doktoru hiç bir sorun yok dedi şimdş genetiği bekliyoruz onunda çıkmasına 2ay gibi bir süre kaldı. 1 ay sonra dün verdiğimşz kan sonucu çıkıyor karın usg ile beraber onu göstereceğiz. Hayırlısı bakalım tek genetik kaldı oda iyi çıkar inşallah. 3 gün sonra 5 aylık olacak boyu 65,5 olmuş doktor gelişimi çok iyi dedi arka fontanel aşırı kalınlaşmış kapanıyor 0,5 lik bir miktar kalmış dedi durum bundan ibaret işte .

@Hülya12 @minikmucizelerim41
Allah Allah çocuk doğdu doğalı hastanede desene bundada bir hayır vardır

Tüm sayfalar yüklendi.