Sonunda gösterdi kendini 😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hafta Hafta Gebelik kategorisinde AYŞENUR🦋 tarafından oluşturulan Sonunda gösterdi kendini 😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,013 kez görüntülenmiş, 181 yorum ve 20 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hafta Hafta Gebelik
Konu Başlığı Sonunda gösterdi kendini 😂😂
Konbuyu başlatan AYŞENUR🦋
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah canım 🤲❤️insanı çok yoruyo ama o günler gecincede insan özlüyor farklı bişey bilemedim değişik duygular annelik çok derin duygu rabbim isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu 🤲
Evet yaa gebeliği aşırı özlemiştim helede karnımda haraketlerni kızım sağolsun hiç abisi gibi değil 😂😂 Kayra aşırı hareketli bir çocuktu bu onun gibi değil hevesimi kursağımda bıraktı resmen

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Evet yaa gebeliği aşırı özlemiştim helede karnımda haraketlerni kızım sağolsun hiç abisi gibi değil 😂😂 Kayra aşırı hareketli bir çocuktu bu onun gibi değil hevesimi kursağımda bıraktı resmen
Kızlar daha uslu bak karnında da sukunetini koruyo🤩🤩 maşallah ya😍rabbim sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah evet hamilelik de zor ama güzel mutlu eden yonleride çok Allah kimseye taşıyamayacağı yükü vermezmis gerçekten de öyle yoruluyoruz ama en ufak bi hareketiyle de mutlu oluyoruz 🥰

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar daha uslu bak karnında da sukunetini koruyo🤩🤩 maşallah ya😍rabbim sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah evet hamilelik de zor ama güzel mutlu eden yonleride çok Allah kimseye taşıyamayacağı yükü vermezmis gerçekten de öyle yoruluyoruz ama en ufak bi hareketiyle de mutlu oluyoruz 🥰
Aynen öyle kuzum birde bir şey farkettm gündüz çok sakin ama gece deliriyor Kayra hep deliudi 😂😂. Bakalım Kayra sakin bir çocuk karnındakinin aksine bu nasıl olacak

Tüm sayfalar yüklendi.