Sorum var Soru

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Edaâ tarafından oluşturulan Soru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 873 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Soru
Konbuyu başlatan Edaâ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 39 haftaligim doktor norml dgm dedi bn norml dgmdn cok korkuyorum pazrtzi kontrolm var doktora sezaryn olmk istdegimi soylesem ypr mi ne der acama aciilmam sancim da yok
Yapar tabi canım ama normal doğum daha iyi diyorlar anne bebek hakkında hayırlısı olsun kuzum sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🌹🌹

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 39 haftaligim doktor norml dgm dedi bn norml dgmdn cok korkuyorum pazrtzi kontrolm var doktora sezaryn olmk istdegimi soylesem ypr mi ne der acama aciilmam sancim da yok
cnm iyi günler neden sezeryana gerek duyup bicak altına giriyorsun ki cnm mecbur olmadigin surece normal dogum en güzeli ben iki tane normal dogum yaptim gayette kolay ve güzel geçti cnm sende bebisinle yeni doğmuş gıbı oluyorsun aynı cnm doğumdan sonra da hiçbir ayrin sizin kalmıyor ve o doğum ani o kadar guzel ve ozel ki tatlim tavsiyem normal dogum cnm ama yine de sen bilirsin balım Allah in izni ile tez zmn da sagliklica alırsın yavrunu tatlim

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
normal doğum kadar güzel bir şey varmı yaa 😂🥰 o his başka tarifi yokki Allah dayanma güç kuvvet veriyor onca insan normal doğum yapıyor senmi yapamıycaksin biraz internetten araştırıp bak normal doğum ile sezaryen doğum arasındaki farkı yani mecburi olmayana kadar sezeryan tercih etme canım yinede senin kararın kuzumm😘😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Devlet hastanesi mecburi olmadığı sürece sezeryan tercih etmiyor kuzum yinede gittiğin doktora danışabilirsin
aynen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar