Soru???😅😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan Soru???😅😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,604 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Soru???😅😅
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Annenon uc cocugu var biri nisan ikincisi mayis ucuncusude BENNNNNN 😂😂😂
Evett 👍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok cnm ya haberim yok o olaydan biz keyfi gitmedik oruçtan birde edemiyorduk
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şaka gibi yaaa o utanmamış sen niye utanıyorsun canım 😂😂 teyze belli ki maceracı bir kadın 🤣🤣🤣
Hahaha cookkk😅😅

❤️CANDAN❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kız uzun zamandır yoktun nasılsın iyi misin
Çok şükür iyiyim canım benim sen nasılsın yeni bebiş geliyormuş hayırlı ömürlü evlat olsun sağ Salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim ben benim ufaklık la maraton yaşıyorum evde dışarda acayip birşey bu velet geçen bir boşlukta fırını açıp içinde silikon legoları pişirmiş anne piş deyip duruyordu 🤦🏼‍♀️😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok şükür iyiyim canım benim sen nasılsın yeni bebiş geliyormuş hayırlı ömürlü evlat olsun sağ Salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim ben benim ufaklık la maraton yaşıyorum evde dışarda acayip birşey bu velet geçen bir boşlukta fırını açıp içinde silikon legoları pişirmiş anne piş deyip duruyordu 🤦🏼‍♀️😂
Evet canım 36 haftalık olduk şükür cuma gün alacağım inşallah 🙏🏻. Ay allah korumuş kız allahtan kendime zarar vermemiş 🤦🏻‍♀️. Bizim kayra da öyle ya bir yerinde durmuyor 😂😂. Allahtan fırın, demlik gibi sıcak şeylerden korkuyor

❤️CANDAN❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bizimkinin korkusu yok saniyelik herşeyi pire gibi maşallah geçen gün oturağı koyup üzerine çıkmış sonrada betona düşmüş alnının ortasından taşlar delik delik yapmış gören herkes hacamat yaptırdık sanıyor damga gibi alnı 😂sen nasılsın iyi misin nasıl geçiyor hamilelik 🌹

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bizimkinin korkusu yok saniyelik herşeyi pire gibi maşallah geçen gün oturağı koyup üzerine çıkmış sonrada betona düşmüş alnının ortasından taşlar delik delik yapmış gören herkes hacamat yaptırdık sanıyor damga gibi alnı 😂sen nasılsın iyi misin nasıl geçiyor hamilelik 🌹
Ayy korkusunun olmaması da kötü canım ya 🤦🏻‍♀️valla deli cesareti var bu çocuklarda . İşte idare eder gebelikde 1 haftadır değişik kuzum mide bulantısı, ishal sancılar ay ay

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şimdi size bir soru???
Annenin 3 çocuğu var
Birinin adı Nisan
İkincisinin adı mayıs
Üçüncüsünün adı nedir???
Bana özelden yazın mızıkçılık yapmayın 😅😅😅😅😅Hee😅😅😅 şimdi biriniz bilcek oraya yazacak diğer kişide kopya çekecek😅😅😅😅bilene bnden bu hayırlı Ayda çokca Dua🤲😊😅😅😅😅
Hoş zaten bunun için değil.ayretten te
dua ediyom size seviyorum sizi😊♥️♥️ @sümeyra.gkck21❤️😍
@Gamze Hümeyra
@Hülya12
@Kayra ve Ayra’nın Annesi
@Baharrr
Oruçtan dolayı unuttuklarim aklıma gelmiyo hepiniz yani😅😅😅😅♥️♥️♥️♥️🤲🥰🥰🥰🥰
Benim annemin 3 çocuğu varsa biri nisan biri mayıssa biride benim Herkesin kendi adı 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar