Sorum var Sorum var gelin hele

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asra tarafından oluşturulan Sorum var gelin hele başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,476 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum var gelin hele
Konbuyu başlatan Asra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğimin kıyafetlerini yıkamaya başlayacağım sizce ne kullanmalıyım deterjan olarak ben dedim ki kalıp sabunu rendeleyip onu kullanayım sizce sağlıksız olur mu siz ne kullandınız
Buna gerek yok canım siveno moms green falan diye çok markalar var tamamen doğal sıvı deterjanlar instegramda prema sundari doğal içerikli herşeyi paylaşıyor bizim için bakıp alıp kullanabilirsin brn aldım kullandım parfümsüz falan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bebeğimin kıyafetlerini yıkamaya başlayacağım sizce ne kullanmalıyım deterjan olarak ben dedim ki kalıp sabunu rendeleyip onu kullanayım sizce sağlıksız olur mu siz ne kullandınız
Şahsen ben Dalin granül aldım onunla yıkadım canım katkı maddesiz sanada tavsiye ederim

U

Umutyasincelik

Guest
İki çocuğumdada aldım hep bebek deterjanlari bu üçüncü ne yalan söyleyim beyaz sabunu rendeledim geceden suya bastım hepsini sonra makinede yıkadım gitti mis gibide kokuyo yumuşatıcı köy calistir 🙂öyle yaptım

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
İki çocuğumdada aldım hep bebek deterjanlari bu üçüncü ne yalan söyleyim beyaz sabunu rendeledim geceden suya bastım hepsini sonra makinede yıkadım gitti mis gibide kokuyo yumuşatıcı köy calistir 🙂öyle yaptım
Kokulu sabun ve yumuşatıcı kullanmanın gereği neki zaten deterjandan daha az katkılı değiller bebekler için kokusuz katkısız deterjan gerekli dalin falan bile katkılı yumuşatıcı özellikle iç çamaşırlar için kullanılmamalıyken bebek kıyafetlerine deterjandan daha zararlı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar