Sorum var Sorum var hamisler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Semiha gedik tarafından oluşturulan Sorum var hamisler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 587 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum var hamisler
Konbuyu başlatan Semiha gedik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Hamisler Bal ve güzel pişmiş sucuk yemek konusunda ne gb bilgilere sahipsiniz 14.haftadayim buarada nelere dikkat ediyosunuz😍🐣🌸
Bal yiyebilirsin die biliyorum hatta sağlıklı ama emin değilim kuzum. Onun dışında salam, sucuk gibi şeyleri çiğ değilse tüketebilirsin bildim kadarıyla. Yinede ben hamileliğimde o tarz şeyleri pek tüketmedim çok nadiren kızarmış sucuk tüketim. Şu an 8 aylık olduk belki 2 defa anca 3 defa yemişimdir sucuk veya salam (pişmiş) 😊

Semiha gedik

Kayıtlı Üye
rank
Bal yiyebilirsin die biliyorum hatta sağlıklı ama emin değilim kuzum. Onun dışında salam, sucuk gibi şeyleri çiğ değilse tüketebilirsin bildim kadarıyla. Yinede ben hamileliğimde o tarz şeyleri pek tüketmedim çok nadiren kızarmış sucuk tüketim. Şu an 8 aylık olduk belki 2 defa anca 3 defa yemişimdir sucuk veya salam (pişmiş)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim cevabınız için sağlıkla kucağınıza alın inş sizde bebeğinizi 🤲🧿🐣🌸

Tüm sayfalar yüklendi.