Sorum var Sorum var qizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Abbaszade Hecer tarafından oluşturulan Sorum var qizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 354 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum var qizlar
Konbuyu başlatan Abbaszade Hecer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Ne bilim can menim dosdum edib duz cixib deye mende inandim. Malesef ki menim yoldawimda oglan isdeyir gorek bawima ne gelir umudumu itirdim resmen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet erkek gosterdi bakalim dahav7 hafdadayiz

Bende vallah

Bende vallah
Bakalim daha 6 7 hafdamiz var oyrenmeye orgenim paylawacam sizlede
Yutuba yaz gider test orda yazanlar var sef cixani hemdeki ilk hefdelerde guya deyier düz cixma ehtimali var hemde böyreklerde prablem varsada sef cixa biler onsuzda oğlan qiz var ne olar olar Allahin payidi menim bu usaq cinsiyeti gprsetmirdi bir hekim 12 tahmin etdi ama basqalari görmürdü 22 hefde bildik oğlan olani menim yoldasim deyirdiki iki qizim var ne olar buda qiz olsa olar lap 3 yaxski hecne deyen olmayib

Abbaszade Hecer

Kayıtlı Üye
rank
Yutuba yaz gider test orda yazanlar var sef cixani hemdeki ilk hefdelerde guya deyier düz cixma ehtimali var hemde böyreklerde prablem varsada sef cixa biler onsuzda oğlan qiz var ne olar olar Allahin payidi menim bu usaq cinsiyeti gprsetmirdi bir hekim 12 tahmin etdi ama basqalari görmürdü 22 hefde bildik oğlan olani menim yoldasim deyirdiki iki qizim var ne olar buda qiz olsa olar lap 3 yaxski hecne deyen olmayib
He satici mene dedi ki boyreyinde prablem varsa sef ola biler basqa ehdimal yoxdu. He here bie curdu de menim bir oglum bur qizim var qorunurdum onsuz isdemirdim qoruna qoulruna qalmisam bizimki birdene sw oglum olsun besdi deyir indi gorek ne gelecek basimiza

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ne bilim can menim dosdum edib duz cixib deye mende inandim. Malesef ki menim yoldawimda oglan isdeyir gorek bawima ne gelir umudumu itirdim resmen

Bende vallah

Bende vallah
Bekliyorum kuzum hayırlı haberle gel

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Bende vallah

Bende vallah
Bakalım doğru mu çıkacak

Sona

Kayıtlı Üye
rank
He satici mene dedi ki boyreyinde prablem varsa sef ola biler basqa ehdimal yoxdu. He here bie curdu de menim bir oglum bur qizim var qorunurdum onsuz isdemirdim qoruna qoulruna qalmisam bizimki birdene sw oglum olsun besdi deyir indi gorek ne gelecek basimiza
Allah gölnunizden keceni versin özün bilmirsenki menim boynuma usaq düşüdü bilmiremki cinsiyeti nedi 🤭qizdakimi olursan oğlandadkimi

Abbaszade Hecer

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.