Sorum var yardım edermisiniz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebranur kel tarafından oluşturulan Sorum var yardım edermisiniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,218 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum var yardım edermisiniz?
Konbuyu başlatan Ebranur kel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İklim

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
17 haftalık hamileyim. Uyurken çok sorun yaşıyorum. Sağıma dönsem ağrı soluma dönsem ağrı sırt üstü yatsam ağrı rahat uyuyamıyorum. Birde artık değişik karmakarışık rüyalar görmeye başladım.Bu ağrıdan yaşayan oldu mu?
Bu rüyalar hamileligimi olumsuz etkiler mi?
Bende öyleyim 17 haftalık hamileyim sağıma dönsem bebek aşaya düşüyo karnimda sertlik oluşuyo benim için de bu hafta çok zor geçiyo

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
17 haftalık hamileyim. Uyurken çok sorun yaşıyorum. Sağıma dönsem ağrı soluma dönsem ağrı sırt üstü yatsam ağrı rahat uyuyamıyorum. Birde artık değişik karmakarışık rüyalar görmeye başladım.Bu ağrıdan yaşayan oldu mu?
Bende 18 haftadayim aynen saga sola sirt ustu yatmak dert oldu surekli sirt agrisi var korkma ama ruyaarada takilma hormonlardan benim dusuk riski vardi surekli ruyamda kanama goruyordum allah bebeklerimize selamet versin 😍😘😘

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
Bende 18 haftadayim aynen saga sola sirt ustu yatmak dert oldu surekli sirt agrisi var korkma ama ruyaarada takilma hormonlardan benim dusuk riski vardi surekli ruyamda kanama goruyordum allah bebeklerimize selamet versin 😍😘😘
Amin canım teşekkür ederim🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende öyleyim 17 haftalık hamileyim sağıma dönsem bebek aşaya düşüyo karnimda sertlik oluşuyo benim için de bu hafta çok

Bende öyleyim 17 haftalık hamileyim sağıma dönsem bebek aşaya düşüyo karnimda sertlik oluşuyo benim için de bu hafta çok zor geçiyo
Sürekli idrar sıkıntın oluyormu bana idrar enfeksiyonu var dedi.

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 23 haftalık hamileyim hala geceleri yatarken uykuya dalana kadar bi zman geçiyor benim de senin gibi ağrılarım oluyor bir de gün içinde iki tane Bir birinden mız mız kızlar ile uğraşıyorum uykuya dalınca da başlıyor kabus lar onun için de gece çok fazla kalkıyorum bu durum bi zaman daha bizimle olacak maalesef bilmiyorum doğum yapıp kirkimiz çıkana kadar anca geçer

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Bende sürekli tükürüyorum tükürüğümü yutamiyorum sanki benim degil gibi kötü rüya ya ragziyim ben:(

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Cnm kafan karısıksa kabus tarzı yada karısık rüyalar görebilirsin normldir etkilenmez öle her seyden bebeğin naptın sende rüya bu ardı kökü. Ama agrıların sızıların olacaktır tabi ben 3 hamikeliğşmde de 2.aydan itibaren kasık agrısı bel agrısı cektim öldürüyordu beni sagavsola dönemşodum agrıdan ama gececek cnm dayanmaya calıs

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
Cnm kafan karısıksa kabus tarzı yada karısık rüyalar görebilirsin normldir etkilenmez öle her seyden bebeğin naptın sende rüya bu ardı kökü. Ama agrıların sızıların olacaktır tabi ben 3 hamikeliğşmde de 2.aydan itibaren kasık agrısı bel agrısı cektim öldürüyordu beni sagavsola dönemşodum agrıdan ama gececek cnm dayanmaya calıs
Teşekkür ederim canım. Allahim sağlıklı sıhhatli versin de her acısına katlanırız. 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar