Sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde kızımın annesiyim tarafından oluşturulan Sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 876 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum var
Konbuyu başlatan kızımın annesiyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Slm kızlar öncelikle iyi değilim çünkü alerjim olan bir baharat türü vardı onu yedim ağzım hep yara 😭😭soruma gelmişken kızım artık corba icmiyor hep ekmek pilav yani katı şeyler yiyor kabızlık çekiyor çorba içerken böyle değildi ama istahida yok anne sütü içiyor zaten ek gida yemiyor anlamadım bir sorum daha var ağzında dış yok bişey verince ezemiyor zorlanıyor damaklariyla ben ağzımda ezerde verirsem yutuyor armut verdim bugün pütürlü yutamadi yada yutmak istemiyor anlamıyorum yardımcı olurmusunuz kızım sekiz buçuk aylık
Elifim geçmiş olsun 🤲 Azra nın bu aralar böyle davranması normal pilavı yoğurtla karıştırıp verebilirsin katı şeyler akışkan hale gelirse yutması daha kolay olur

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle geçmiş olsun kuzum. Ve Azra prensesim yaptığı çok normal sen istersen ona elma, armut gibi şeyleri verirmek meyve , sebze süzgeçinşn içine koyup öyle ver daha rahat eder ve boğazında kalma olayı olmaz ve Kayra da pilavın hastası 😂😂sanırım hepsi öyle miniklerin
Ay Zeynep te bulgur pilavı ayran bayılıyor sebze doğru düzgün yemez. Bende üzülüyorum herşeyi yesin istiyorum da bazen de doysun da ne yerse yesin diyorum artık

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ay Zeynep te bulgur pilavı ayran bayılıyor sebze doğru düzgün yemez. Bende üzülüyorum herşeyi yesin istiyorum da bazen de doysun da ne yerse yesin diyorum artık
Ahaha bende böyelyeim kayraya cacık, tavuk, pilav yap yedir asla gün içinde hayır demez 😂😂

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bulgur pilavı ayranmi Zeynep benim gibiymis 🙈🤣🤣👍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zeynebi bana gönder bulgur pilavı yapicam bugün 🙈
Göndereyim bardakla ayran koyuyorum içine pilav dolduruyor öyle içiyor 🤣

Ahaha bende böyelyeim kayraya cacık, tavuk, pilav yap yedir asla gün içinde hayır demez 😂😂
Maşallah Kayra ya yesin paşa şifa olsun yarasın 😍❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Göndereyim bardakla ayran koyuyorum içine pilav dolduruyor öyle içiyor 🤣

Maşallah Kayra ya yesin paşa şifa olsun yarasın 😍❤️
Amin teyzesi ama görsen o kadar haraketli ki yediğini direk eritiyor 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.