Sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilek tarafından oluşturulan Sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 424 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum var
Konbuyu başlatan Dilek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem kzlrmk

Dilek

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar benim Kese var bebek yok ne zman görünüyor normalde bilen var mı ? Kesenin içinde bebek moralim çok bozuk 7+4 günlük
Ultrasonda da 6+3 günlük görünüyor.. korkuyorum ya boş gebelik olmaz inşallah

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar benim Kese var bebek yok ne zman görünüyor normalde bilen var mı ? Kesenin içinde bebek moralim çok bozuk 7+4 günlük
Canim korkmana gerek yok ultrasyonda ki dogrudur gec dollenme olmusmustur bebwk vardir ama ultrasyonda gozukmeyecek kadar kucuktur 8 haftalik yada 9 haftalikken anca belli oluyor o zaman kalp atisinida duyarsin korkma icini ferah tut

Dilek

Kayıtlı Üye
rank
Canim korkmana gerek yok ultrasyonda ki dogrudur gec dollenme olmusmustur bebwk vardir ama ultrasyonda gozukmeyecek kadar kucuktur 8 haftalik yada 9 haftalikken anca belli oluyor o zaman kalp atisinida duyarsin korkma icini ferah tut
İnşallah canım ya korkuyorum kese 16 cm olması gerekir derken 10 cm dedi görünmüyor dedi

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
İçinizi ferah tutun geç döllenmedir yüksek ihtimal 8-10 hafta arası tekrar kontrol edilir annelik karnınıza düştüğü andan itibaren korku merak heyecan

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı şeyi yaşadım kese göründü bebek yok dendi 15gunu stresle geçirdim ama 8.haftada kalp atışını duyduk çok şükür. Geç döllenme oluyor ferah tut içini inşallah duyacaksın kalp atışını

Dilek

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı şeyi yaşadım kese göründü bebek yok dendi 15gunu stresle geçirdim ama 8.haftada kalp atışını duyduk çok şükür. Geç döllenme oluyor ferah tut içini inşallah duyacaksın kalp atışını
Valla ölçem bnde meraktan bayramdan sonra çağırdı beni de
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İçinizi ferah tutun geç döllenmedir yüksek ihtimal 8-10 hafta arası tekrar kontrol edilir annelik karnınıza düştüğü andan itibaren korku merak heyecan
Çok korkuyorum birşey olcak diye birde yük hep benim üstüme ve annemin eşim göreve gtti çünkü birde olmazsa diye korkuyorum

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Cnm benimde durumum oyle suan 7 haftalikken gorunur ve kalp atisi duyulur dedi doktor bakalim

Tüm sayfalar yüklendi.