Sorum yine regli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde İkraNur'annesi💕💕 tarafından oluşturulan Sorum yine regli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 343 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Sorum yine regli
Konbuyu başlatan İkraNur'annesi💕💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar geçenlerde bahsetim adetim doğumdan sonra düzensiz oldu doktora da gidemiyorum dün adet oldu biraz bı kan geldi ama kanın rengi sim siyah ti bugunde bişey yok.boyle yaşayan var mı
Doğumdan sonra ilk 1 yıl düzensiz adet ve düzensiz kanamalar olması çok normal canım ne kadar oldu doğum yapali

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Arkadaşlar geçenlerde bahsetim adetim doğumdan sonra düzensiz oldu doktora da gidemiyorum dün adet oldu biraz bı kan geldi ama kanın rengi sim siyah ti bugunde bişey yok.boyle yaşayan var mı
1 yil düzensizlik olmasi cok normal canim doğumdan sonra ama simsiyah kanin gelmesi cok normal gelmedi bana bence yakin zamanda doktora görünmeni tavsiye ederim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Do
Doğumdan sonra düzwnsizlik normal kuzum da kanın rengi normal değil bence bir kadın doğuma gözük sen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar