Sorum var Sorun annem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗 tarafından oluşturulan Sorun annem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 839 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorun annem
Konbuyu başlatan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Mâriye

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten kendi annenin bunları yapması çok üzücü sana gelince sen kimseye muhtaç değilsin doğumdan sonra kimse gelmesin sen bakarsın umursama bunları bak bende doğum yapıcam bu hafta annem kaynanam yüzünden gelmiyor kaynanam desem hasta gelmiyor tek başıma bakıcam bi tane de oğlum var Allah büyük illaki zorlanıcaz ama hepsi geçip gidiyor sıkma canını eşinle aranı düzelt mutlu olun yeter diğer kişiler arka planda kalıyor çünkü
Anneniz neden kaynananız yüzünden gelmiyor anlamadım?

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten kendi annenin bunları yapması çok üzücü sana gelince sen kimseye muhtaç değilsin doğumdan sonra kimse gelmesin sen bakarsın umursama bunları bak bende doğum yapıcam bu hafta annem kaynanam yüzünden gelmiyor kaynanam desem hasta gelmiyor tek başıma bakıcam bi tane de oğlum var Allah büyük illaki zorlanıcaz ama hepsi geçip gidiyor sıkma canını eşinle aranı düzelt mutlu olun yeter diğer kişiler arka planda kalıyor çünkü
Banada kimse yardımcı olmadı kaynanam bı hafta kaldı annem de iki gün kaldı gitti 🤷kaldım bı başıma kısacası insan evlendimi bı şekilde basının çaresine bakmayı öğreniyor öyle böyle geciyo işte kendi ayaklarinin üstünde durmak zorunda kaliyo bazen insan ben bazen o kadar çaresiz kaldım ki günlerce ağladım bebeğim gazliydi durmadan ağlıyordu öbür oğlum bı buçuk yaşındaydı valla çok zorlandım halende zorlaniyorum Allah yardımcın olsun inşallah 🤲

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Anneniz neden kaynananız yüzünden gelmiyor anlamadım?
Şimdi kaynanam rahatsız diye gelemedi benimle ben istanbuldaydım annem getirsem diyecekler plan yaptılar beni burda bırakıp annesini getirdi onların laflarıyla uğraşmak istemediği için annemde gelmek istmedi karışık şeyler işte 🤦‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Banada kimse yardımcı olmadı kaynanam bı hafta kaldı annem de iki gün kaldı gitti 🤷kaldım bı başıma kısacası insan evlendimi bı şekilde basının çaresine bakmayı öğreniyor öyle böyle geciyo işte kendi ayaklarinin üstünde durmak zorunda kaliyo bazen insan ben bazen o kadar çaresiz kaldım ki günlerce ağladım bebeğim gazliydi durmadan ağlıyordu öbür oğlum bı buçuk yaşındaydı valla çok zorlandım halende zorlaniyorum Allah yardımcın olsun inşallah 🤲
Amin amin zor ams işte çaresiz kalınca insan herşeyi yapıyor ne kadar yıpransanda🥲

Hamilesin canım duygularını kontrol etmekte zorlananilirsin iyi düşün yanlış yapma annen bı cahillik yaptıysa sen yapma bari sonra pişman olacağın şeyler yapma sakın
Kaçıncı bu cnm ki artık yoruldum ne hali varsa görsün umrumda deil valla evlatlarım onmli benim için yoluma bakarım öldü sayarım napim

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kaçıncı bu cnm ki artık yoruldum ne hali varsa görsün umrumda deil valla evlatlarım onmli benim için yoluma bakarım öldü sayarım napim
Bence yanlış düşünüyorsun o senin annen öyle deme sonra pişman olursun anne babanın yerini hicbisey tutamaz ne kadar kötü olurlarsa

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Çok şaşırdım bir annenin bunu yapmasına inşallah herşey yoluna girer
Olabilir canım kızmıştır yani hangimizin annesi kizmiyoki annemle defalarca kez tartismisim ama ne olursa olsun o benim annem onu bu hayatta hicbiseye değişmem 🙄🙄onun yokluğunu düşünmek bile çok korkutucu evlat bambaşka ama anne baba nin da yerini kimse tutamaz

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Olabilir canım kızmıştır yani hangimizin annesi kizmiyoki annemle defalarca kez tartismisim ama ne olursa olsun o benim annem onu bu hayatta hicbiseye değişmem 🙄🙄onun yokluğunu düşünmek bile çok korkutucu evlat bambaşka ama anne baba nin da yerini kimse tutamaz
Evet kuzum her insan kavga eder tartışır anne sonucda eşinle kötü olursun hayat bu ihtiyaç duyacağin insan annedir

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
İyi hoş demişsin de annem en son ona gittiğimde beni evime kalbi kırık gönderdi herkes anne olamıyor bugün ben de anneyim evladım için canımı veririm kızımı evimden kalbi kırık göndermek mi ölürüm daha iyi vicdansız bir annem var bi daha ne o gelsin ne ben giderim eşim benim için on anneye bedel

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar