Sorum var Sorun annem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗 tarafından oluşturulan Sorun annem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 828 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorun annem
Konbuyu başlatan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Evet kuzum her insan kavga eder tartışır anne sonucda eşinle kötü olursun hayat bu ihtiyaç duyacağin insan annedir
Herkesin düşüncesi farklı demekki canim saygı duyarım 🤷
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi hoş demişsin de annem en son ona gittiğimde beni evime kalbi kırık gönderdi herkes anne olamıyor bugün ben de anneyim evladım için canımı veririm kızımı evimden kalbi kırık göndermek mi ölürüm daha iyi vicdansız bir annem var bi daha ne o gelsin ne ben giderim eşim benim için on anneye bedel
Anladım canım sen bilirsin demekki sen öyle düşünüyorsun saygı duyarım

Dimi2121

Kayıtlı Üye
rank
İyi hoş demişsin de annem en son ona gittiğimde beni evime kalbi kırık gönderdi herkes anne olamıyor bugün ben de anneyim evladım için canımı veririm kızımı evimden kalbi kırık göndermek mi ölürüm daha iyi vicdansız bir annem var bi daha ne o gelsin ne ben giderim eşim benim için on anneye bedel
Yani cnm gercekten yazdıklarını okurken cok üzüldüm kaynanam deseydin neyse bide oz annen nasil boyle konuşup esinin yaninda rencide edebilir seni anlamis degilim gerçekten sana yardimci olacagi yerde esinin yaninda seni savunmasi gerekirken nasil boyle davranir sasirdim cbm allah yardimcin olsun insallah bence araya biraz mesafe koy annen dir birşey diyemem ama hatasini anlayip kabul etmeli biraz mesafe iyidir emin ol

Olabilir canım kızmıştır yani hangimizin annesi kizmiyoki annemle defalarca kez tartismisim ama ne olursa olsun o benim annem onu bu hayatta hicbiseye değişmem 🙄🙄onun yokluğunu düşünmek bile çok korkutucu evlat bambaşka ama anne baba nin da yerini kimse tutamaz
Canim bu senin dusuncen lutfen beni yanlış anlama annedir kizarda severde ama kizilacak yer var tartisacak yer vardir tartisiyorsun madem esi gelince susaydi daha da ustune kızını kotuluyor bence normal degil bak annem iki ay once geldi yanima on gun filan kaldi hamileyim sol eli felc sadece eli kolu degil birsey tutamiyor ama geldi battaniyelerimi yikadi evimi dolaplarimi temizledi her konuda yardimci oldu hatalarimi gorunce beni yavastan uyardı kizim bak bu hatan var dikkat et esime karsi da ayni sekilde birbirinizi sevin sayin diye nasihatler verdi esim isten gelince de bak esin seni ne kadar seviyor oglum senin icin bunlari bunlari yapip esime karşı beni hep övdü... Lutfen beni yanlis anlama olur mu ama bi anne evladina karsi boyle davranmamali

Son düzenleme:

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Yani cnm gercekten yazdıklarını okurken cok üzüldüm kaynanam deseydin neyse bide oz annen nasil boyle konuşup esinin yaninda rencide edebilir seni anlamis degilim gerçekten sana yardimci olacagi yerde esinin yaninda seni savunmasi gerekirken nasil boyle davranir sasirdim cbm allah yardimcin olsun insallah bence araya biraz mesafe koy annen dir birşey diyemem ama hatasini anlayip kabul etmeli biraz mesafe iyidir emin ol

Canim bu senin dusuncen lutfen beni yanlış anlama annedir kizarda severde ama kizilacak yer var tartisacak yer vardir tartisiyorsun madem esi gelince susaydi daha da ustune kızını kotuluyor bence normal degil bak annem iki ay once geldi yanima on gun filan kaldi hamileyim sol eli felc sadece eli kolu degil birsey tutamiyor ama geldi battaniyelerimi yikadi evimi dolaplarimi temizledi her konuda yardimci oldu hatalarimi gorunce beni yavastan uyardı kizim bak bu hatan var dikkat et esime karsi da ayni sekilde birbirinizi sevin sayin diye nasihatler verdi esim isten gelince de bak esin seni ne kadar seviyor oglum senin icin bunlari bunlari yapip esime karşı beni hep övdü... Lutfen beni yanlis anlama olur mu ama bi anne evladina karsi boyle davranmamali
Sende haklısın ama kötülüğe karşı kötülük de olmamalı yoksa ondan bı farkı kalmaz bilmiyorum herkesin düşüncesi farklı

Mâriye

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi kaynanam rahatsız diye gelemedi benimle ben istanbuldaydım annem getirsem diyecekler plan yaptılar beni burda bırakıp annesini getirdi onların laflarıyla uğraşmak istemediği için annemde gelmek istmedi karışık şeyler işte 🤦‍♀️

Amin amin zor ams işte çaresiz kalınca insan herşeyi yapıyor ne kadar yıpransanda🥲
Ne derlerse desinler ya. Ayrıca biri yanına gelecekse o tabii ki kendi annen olmalı. İnsan kayınvalidesinin yanında nasıl rahat etsinki? Eğer anneni yanında istiyorsan mutlaka çağır kimseye bakma sonra pişman olursun içinde kalır. Kimseyi yanında istemiyorsan benim gibi o zaman Allah yardımcın olsun ❤️

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Ne derlerse desinler ya. Ayrıca biri yanına gelecekse o tabii ki kendi annen olmalı. İnsan kayınvalidesinin yanında nasıl rahat etsinki? Eğer anneni yanında istiyorsan mutlaka çağır kimseye bakma sonra pişman olursun içinde kalır. Kimseyi yanında istemiyorsan benim gibi o zaman Allah yardımcın olsun ❤️
Annem isterim tabiki ama babam tek kalıyor bu sefer aklım onda kalır yenide evlerine gittiler gerek yok eşimle hallederim şükür çok yardımcı oluyor

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok kotulendim kızım sekiz aylık dış cikaracak sanırım sabah uyandik ateşi 36,6 çıktı annem diyo sen bakamiyosun o sırada eşim işten geldi yorgun işte senin baktin çocuk batsin beceriksiz çocuğu sen hasta ettin eee napim bakiyom ateşli halde sar çorap giydir diyo devamlı ama çok sıkiyo hamile olunca gelemiyorum bu laflara kızlar sonra eşimde solendi bana ordan tyzemde solendi bugün burnumdan geldi ağladım hyr yani neler neler etti annem bana beddua sizce benim suçum ne kızlar annem kahvaltı bitene kadar esimjn önü şira belledi durdu oda dedi bakamiyo anne benim annelime laf edince ister istemez uzuluyom hakkimi helal etmem dedi annem tyzem kavga etti çekti kapıyı gitti dogumunda gelmem ne halin varsa gör zaten lohusa evrende çok bunalttilar istiyolar ki bizim lafimizi dinlesin sanki ben anne deilim ya bakamiyom ya ne kdr sacmaladi o bnm yavrumsa ben canımı bile veririm duygusallastim yani kızlar allh kimseyi çaresiz koymasin elim ayagim bir hoş oldu evide dağıttı gitti insan oğlu ne gaddar demi anneni bile taniyamiyisun şuan benle konusmuyo özür dile dedi asla dilemicwm kocamlada aramı bozdular Allah'a haval ediyorum buraya sikayetlenmeyi asla sevmem hepinizden özür dilerim ama bende hamileyim sonuçta duygularim hormonlarim var dertlesemmek için sizle paylastim muhtacım ama doğumda elaleme karşı gelirse bişey demem ama annem hatasini anliyana kdr asla konusmucam önceki doğumunda çok karıştı bıktım ondan bunda bişey demesine gelemiyorum kızlar yanlış anlamayin beni çok zordayim ama beni güçlü yapan evlatlarım annem normal deil çünkü sonra bana diyo ki ben sana naptim bişey demedim diyom bak çocuk konusunda bana karışma uğraşma diye anlamiyo kadın anne diyesim bile gelmiyo çok etti bana kızlar sonrada beni sinir etti hamile halimde bende solendim bagirdim ytr süs dedim sus bıktım senden gelirsen gel gelemezsemde gelme dedim vb üstüme çok geldi kızlar hamile insanın ahi bedduasi tutarmis ben evlataimla eşimle mutlu olmak istiyorum huzur bozan annem bile olsa istemiyorum bana dört makina kirli camaisr bırakıp evimi pis edip gitti evt bunları yapan benim öz annem ve dört buçuk aylık hamileyim oğluma düşünse torunlarink beni bunları yapmazdı faydasindan zararı çok birde balkonun sürgülü kapisinj PVC çekim derken düşürdü kocam pimapeni kolu kırıldı eşimde kiraciyoz diye onada sinirlendi bana catti bnm suçum ne kızlar allh için napayim sizce böle uzaklasmaya devam mı edeyim atsan atilmiyo işte ana sonucta ama annemi asla affetmicem hamil iken bana bunları yapmasına yediremiyorum kızlar çok zoruma gidiyor
Bitanem sen yerden göğe kadar haklısın annen gerçekten büyük hata yapmış ama benim sana arkadaş tavsiyem kuzum annenle kötü olmamaya çalış suyuna gitmeye çalış eşinle de aram kötü diyorsun eşin yeri gelir seni atar ama annen baban kolay kolay atmaz ben kendinden biliyorum ben ailemi karşıma alarak evlendim ama eşim en ufak şeyde bana sırtını döndü yine ailem arka çıktı bana eşimle gerekeni konuştular şuan iyiyiz çok şükür yani demem o ki beni dinlersen özür dileyen sen ol özür dilemek seni yüceltir daha çok. Bu ailenden başka biri olsa ben sana derdim asla özür dileme diye. Ama yinede sen bilirsin canım 3 günlük dünya için ailenle kötü olma eşinin de hatasının farkına varmasını bekle inşallah hatasını anlar 🤲🌺

Amin cnm bnmm geri çektim zaten artık zerre umrumda deil arattordi beni abime tutmuş abimi doldurmuş dedim bende olaylari oda dedi haklisin yapmayon konusun diye sonra annemi aradim insanlık bende kalsın dedim çok kinli cnm çok kinli dünya lafı saydı bana çok ağrıma gitti daha aramicam
Ben evlenirken annemle küs gibi birşeydim elini öptüm ama kırgındık birbirimize ve annemin sayesinde babam ve kardeşlerim de bana kırgındı hatta annem kaynanamlar ziyarete geldiğinde beni yanlarında ağlatmıştı düğünüm oldu 1 hafta beni aramadılar ben de aramadım 1 haftanın sonunda ben aradım konuştum kalbini yumuşattım şuan aramız çok iyi maşallah hep arkamdalar

Son düzenleme:
Kızlar geç döndüm kusura bakmayın hepinize ayrı ayrı yazamadim duusnceleriniz yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum evt annemdir sonuçta ama bu kdr gaddar olmaz zor zmnlarimda bnm üstüme çok geliyo düşmanca bana hep inanin abartmıyorum ben aradım yine gönlünü aldım hatalı ama napim insanlık bnde kalsın dedim sonra digersi gün bana geldi kızlar şuan bizde annem suratı asık bana düşman ben yine bişey demiyorum artık ona babam bnm 9 yıl önce vefat etti abim var ve annem bni abime anlatti en ufak kavgamizda abime anlatiyo aramizi bozuyo abimle bana allh belanı versin haram olsun sana herşey dedi onun için ona asla acimiyorum ne hali varsa görsün bana babamın vefatından belli cektiriyo kızlar bıktım artık onun yüzünden evliliği seçtim bende napayım 😥😥🥺😥😥şimdi beni ezmesi uzmesi zerrre umrumda deil artık

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bitanem sen yerden göğe kadar haklısın annen gerçekten büyük hata yapmış ama benim sana arkadaş tavsiyem kuzum annenle kötü olmamaya çalış suyuna gitmeye çalış eşinle de aram kötü diyorsun eşin yeri gelir seni atar ama annen baban kolay kolay atmaz ben kendinden biliyorum ben ailemi karşıma alarak evlendim ama eşim en ufak şeyde bana sırtını döndü yine ailem arka çıktı bana eşimle gerekeni konuştular şuan iyiyiz çok şükür yani demem o ki beni dinlersen özür dileyen sen ol özür dilemek seni yüceltir daha çok. Bu ailenden başka biri olsa ben sana derdim asla özür dileme diye. Ama yinede sen bilirsin canım 3 günlük dünya için ailenle kötü olma eşinin de hatasının farkına varmasını bekle inşallah hatasını anlar 🤲🌺

Ben evlenirken annemle küs gibi birşeydim elini öptüm ama kırgındık birbirimize ve annemin sayesinde babam ve kardeşlerim de bana kırgındı hatta annem kaynanamlar ziyarete geldiğinde beni yanlarında ağlatmıştı düğünüm oldu 1 hafta beni aramadılar ben de aramadım 1 haftanın sonunda ben aradım konuştum kalbini yumuşattım şuan aramız çok iyi maşallah hep arkamdalar
Kesinlikle katılıyorum kim sırtını donsede anne baba asla evladını atmaz kizsalar da dovseler de yine başına bişey gelse en slcok onlarin içi yanar emin ol ❤️ Allah yardımcın olsun inşallah en kısa zamanda annenle aranız düzelir🤲❤️❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar