Sorunumu buldum sanırım 😅😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3Oğul1Anne tarafından oluşturulan Sorunumu buldum sanırım 😅😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,252 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorunumu buldum sanırım 😅😅
Konbuyu başlatan 3Oğul1Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
😅😅 Söylenme ama adam yapsın 🤗🤗 bizimkine arada baya iyilik geliyor herseyi yapıyor ciddi baya cam silmeye kadar girer
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Daha iyiyim bir iki gündür yemeye de başladım kanamam da geçti çok şükür 🙏🙏🥰🥰

Allah razı olsun ya diyorum ya insanlık önemli düşünmek önemli yani hayat müşterek yeri geldiğinde kadın çalışıp evine de bakar adamlarda kadınlara yardım etmeli 🤗🤗

Allah razı olsun ya diyorum ya insanlık önemli düşünmek önemli yani hayat müşterek yeri geldiğinde kadın çalışıp evine de bakar adamlarda kadınlara yardım etmeli 🤗🤗

Kayınvalidenden Allah razı olsun helal olsun ona öncelikle 👏👏 ya bazı erkekler gurur meselesini yapıyor kadın işi ben mi yapacağım diyor ama işin kadını erkeği olmaz hayat müşterek yeri gelince kadın da erkek işi yapıyor yani vicdan merhamet önemli meziyetler Allah tüm erkeklere nasip etsin bu duyguları 🙏🙏🤗🤗
Aynen kuzum Allah razı olsun onlardan şükür böyle bir eşim var hiç gocunmaz etmez ben mi yaoacam edecem diye Rabbim başımdan eksik etmesin 🤲🏻

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
🥰🥰 canım benim benim de kızım oldu ben de dokuz aydır o yüzden kustum 😃 İlk gebeliğin olmadığın için olabilir belki böyle olması vücudunun 😇😇
Belkide diğer üç oğlum daha iki aylık hareket ederdi hissederdim onları bunda tık yok yokmuş gibi baya sessiz sakin

Aynen kuzum Allah razı olsun onlardan şükür böyle bir eşim var hiç gocunmaz etmez ben mi yaoacam edecem diye Rabbim başımdan eksik etmesin 🤲🏻
Amin canım Allah razı olsun eşlerimizden 🙏🙏 eşim ilk evlendiğimiz zamanlarda biz birlikte otururduk kayınvalidemle o zamanlarda onlar evde yokken gizlice yardım eder kimseye deme sakın he derdi 😂😂 merhametlidir sağolsun 🥰🥰

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
😅😅 Söylenme ama adam yapsın 🤗🤗 bizimkine arada baya iyilik geliyor herseyi yapıyor ciddi baya cam silmeye kadar girer

Daha iyiyim bir iki gündür yemeye de başladım kanamam da geçti çok şükür 🙏🙏🥰🥰

Kayınvalidenden Allah razı olsun helal olsun ona öncelikle 👏👏 ya bazı erkekler gurur meselesini yapıyor kadın işi ben mi yapacağım diyor ama işin kadını erkeği olmaz hayat müşterek yeri gelince kadın da erkek işi yapıyor yani vicdan merhamet önemli meziyetler Allah tüm erkeklere nasip etsin bu duyguları 🙏🙏🤗🤗
İyi bakalım iyi olmana sevindim ☺️

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Bende fena değil ev işleri yemek temizlik 😁 yani buaralae benimde bulantı azaldı tabi ilaçlarla sürdürüyorum bende
Temizlik yapamıyorum bu ara pek ama içimde deli gibi temizlik yapma aşkı birikti 😂😂 camları silmek tüm dolapları döküp silip yerleştirmek koltukları silmek hepsini yapıp pırıl pırıl evde oturmak istiyorum eşim bir gün birini al temizlet diyor da benim içim rahat etmez 🤦🤦 son bir ay daha beklerim en fazla sonra paldır küldür temilik yapacam yardımcım da eşim 🤗😅😅 kendisi çok sever zaten temizliği. Allah yardımcımız olsun valla hamilelik bulantı zor

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Temizlik yapamıyorum bu ara pek ama içimde deli gibi temizlik yapma aşkı birikti 😂😂 camları silmek tüm dolapları döküp silip yerleştirmek koltukları silmek hepsini yapıp pırıl pırıl evde oturmak istiyorum eşim bir gün birini al temizlet diyor da benim içim rahat etmez 🤦🤦 son bir ay daha beklerim en fazla sonra paldır küldür temilik yapacam yardımcım da eşim 🤗😅😅 kendisi çok sever zaten temizliği. Allah yardımcımız olsun valla hamilelik bulantı zor
Valla istek olur bazen ama inan temizligin sonu gelmiyor ki bı kaç gun ev temizleme sanki aylarca temizlenmemis gibi görünür bher yer .. ee sen şuan dinlen 3 ay dolmadan sana temizlik yok cnm 😁😁 sonra yavaş yavaş yaparsın kendini yormadan.. eşin yardımcı olacak nede olsa .. amin rabbim hepimizin yardımcısı olsun guzleim 😘

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Valla istek olur bazen ama inan temizligin sonu gelmiyor ki bı kaç gun ev temizleme sanki aylarca temizlenmemis gibi görünür bher yer .. ee sen şuan dinlen 3 ay dolmadan sana temizlik yok cnm 😁😁 sonra yavaş yavaş yaparsın kendini yormadan.. eşin yardımcı olacak nede olsa .. amin rabbim hepimizin yardımcısı olsun guzleim 😘
Amin canım inşallah 🙏🥰🤗

Tüm sayfalar yüklendi.