Spiral taktırma ücreti?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenianne8 tarafından oluşturulan Spiral taktırma ücreti? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,110 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Spiral taktırma ücreti?
Konbuyu başlatan Yenianne8
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Aile hekimi ücretsiz sağlık ocaklarında devlet hastanesi ücretsiz ama özel bilmiyorum canım
Cnm şimdi ebeme mesaj attım diyor dogum dan 6 hafta sonra spiral takılır ancak oda hastane randevusuyla 3 aylık igne de doktora danış diyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Regl uzuyordu ağrı olmuyordu canım bünyeden bünyeye değişiyor olabilir çünkü kimisi arada kayıyorda kontrol ettirmek iyi olur
Ebemi aradım diyor dogurdan 6 hafta sonra spiral takılır ancak oda hastane randevusuyla 3 aylık igne de doktora danış diyor sonra kaldım arada

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
İğne güven vermiyor nedense 😅
Cnm şimdi ebeme mesaj attım diyor dogum dan 6 hafta sonra spiral takılır ancak oda hastane randevusuyla 3 aylık igne de doktora danış diyor

Ebemi aradım diyor dogurdan 6 hafta sonra spiral takılır ancak oda hastane randevusuyla 3 aylık igne de doktora danış diyor sonra kaldım arada

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Çok kanama mı oluyor taktırınca?
Kanama bilmem ama ilişki anında sanki ilk oluyor Kız gibi hissediyorum kendimi çok canım acıyor

Kafam karışık

Kafam karışık

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank

Aylık yaptır canim 3 aylık tavsiye etmem daha ağır olur ben aylık yaptırıyordum

Bende nasıl korunacamya bilmiyorum
[
Bende nasıl korunacamya bilmiyorum
Walla ben tüpleri baglaticam doğumda artık düşünme derdim olmayacak inşallah

Canım ben geçen yaptırdım iğne ama aylık olandan yaptırdım adetimin ilk günü yaptırdım kanama normale göre biraz daha fazla geldi her ay yaptircam ama ben gene de korunmaya devam etmeyi düşünüyorum çok korkuyorum hamile felan kalırım diye ama en azından arada kacinti olursa en azından iğne var derim 😂😂 emziriyorsan ilk 6 ay vurulmuyir diye biliyorum canım bı sor gene de bence dondurtmeden hicbisi %100 koruyacağını sanmıyorum iğne %99 koruyor diyor internette ama kesin o %1 ihtimal gelir beni bulur😄😄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar