Spiral

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eylül Anneleri kategorisinde Cansuyldirim tarafından oluşturulan Spiral başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,135 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eylül Anneleri
Konu Başlığı Spiral
Konbuyu başlatan Cansuyldirim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cansuyldirim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam Kızlar Ben yeni doğum yaptım bebeğimin 40 bugün çıktı spiral taktırmak istiyorum Çok Acı Veriyor Mu bide Artık Adetli Olmadan Da Takılıyormuş Aranızda Öyle Taktiran Var mi Malum Daha Adet Görmedim Ben
Adet olmadan da takılıyor canım

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

AhsenHüma

Kayıtlı Üye
rank
Selam Kızlar Ben yeni doğum yaptım bebeğimin 40 bugün çıktı spiral taktırmak istiyorum Çok Acı Veriyor Mu bide Artık Adetli Olmadan Da Takılıyormuş Aranızda Öyle Taktiran Var mi Malum Daha Adet Görmedim Ben
Adet şart degil cnm bende 40 ım cıkınca gitrm gebelik testi verip yaptırıyrsn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

40ın nitmeden gidersen test te yapmıyorlar amaç ilişki olmadan gebelik ten emin olmak

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Acı oluyor diyorlar ondan korkuyorum canım
Yani herkesin bünyesi farklı şahsen bende oldu ama enfeksiyon vqrdi o yüzden takmwdilar ki acıyı da ben enfeksiyona bağladım.. normalde alltan muayene s olurken canım hiç acımaz dib

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Gözün aydın olsun canım , adetli iken rahim ağzı geniş olduğu için o zaman takılması tercih ediliyor bende doğum yapalı 5 ay oldu takmak istiyorum ama bilemiyorum bana yaramaz diye , eşim korunuyor ama çok korkuyorum yine de

Cansuyldirim

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın olsun canım , adetli iken rahim ağzı geniş olduğu için o zaman takılması tercih ediliyor bende doğum yapalı 5 ay oldu takmak istiyorum ama bilemiyorum bana yaramaz diye , eşim korunuyor ama çok korkuyorum yine de
Niye yaramasin canım % 98 koruyor diyolar

Yani herkesin bünyesi farklı şahsen bende oldu ama enfeksiyon vqrdi o yüzden takmwdilar ki acıyı da ben enfeksiyona bağladım.. normalde alltan muayene s olurken canım hiç acımaz dib
Bilmiyorum valla acirsa diye çok korkuyorum

Bilmiyorum valla acirsa diye çok korkuyorum
Olmuyormus canım kişiden kişiye değişir kardeşim taktı olmadı diyor iğne batması gibi birşey mis
Adetli olmadan mi taktirdi canım

Tüm sayfalar yüklendi.