Spiral

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Sevcan60 tarafından oluşturulan Spiral başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 665 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Spiral
Konbuyu başlatan Sevcan60
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar merhaba 2 ay önce bakır spiral taktırdım adetim 6 gün gecikti ve çok korkuyorum kafayı yemek üzereyim spiral taktırıp bu durumu yaşayan var mı
Sprial takıldıktan sonra ilk 3 ay gecikmeler yada fazla kanamalar normal canım sen 2 3 gün daha olmazsan test yap bir

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba 2 ay önce bakır spiral taktırdım adetim 6 gün gecikti ve çok korkuyorum kafayı yemek üzereyim spiral taktırıp bu durumu yaşayan var mı
Merhaba canım bende 3 ay önce takdirdim ilk 3 ay düzensiz kanamalar adet günün uzaması gecikmesi vesaire normal demişti doktorum benimde kanamam çok oluyor 13 gün boyunca adet görüyorum bu hafta kontrolum var benimde bakalım herşey yolundadir umarım

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Bende güvenip takdirmadim canım arkadaş takdirdigi halde gebe kalmisdi yani takdirde neyse o olur ama belkide senin tersmi tepki etti korkma bişey olmaz inşallah ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar