Sprial “RİA” takılması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Sprial “RİA” takılması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 556 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Sprial “RİA” takılması
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben parol minoset falan kesmiyor adeti diye biliyorum vermidon majezik falan kesiyor çünkü çok adet ağrım olduğunda hep içiyorum ben parolla minoset
Benim normalde adet kanamamı kesiyor canım parol , ama bu sprialdeki kanama adet kanamsdı sayılmadığı için terettütdeyim . Birde taktığım günden beri aşırı enfeksiyon geliyor 🤦🏻‍♀️

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Benim normalde adet kanamamı kesiyor canım parol , ama bu sprialdeki kanama adet kanamsdı sayılmadığı için terettütdeyim . Birde taktığım günden beri aşırı enfeksiyon geliyor 🤦🏻‍♀️
Valla ilk defa duydum, biz lisede üniversitede hep parol-minoset alır verirdik adet zamanları kesmiyor diye 🤭 İstisnalar oluyor demek ki 😬 Çok geçmiş olsun canım herkese yaramıyormuş bi de çok hamile kalan var ben spiralden korkuyorum açıkçası

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Valla ilk defa duydum, biz lisede üniversitede hep parol-minoset alır verirdik adet zamanları kesmiyor diye 🤭 İstisnalar oluyor demek ki 😬 Çok geçmiş olsun canım herkese yaramıyormuş bi de çok hamile kalan var ben spiralden korkuyorum açıkçası
Bende korkuyorum o yüzden tek başına sprial ile korunmayacağız canım eşimde prezervatif kullanack

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar , nasılsınız ? Uzun süredir pek aktif olamıyorum malum bir kaç sorun yaşadım ailevi her neyse. Ben ayın 25 nde sprial taktırdım normalde kanama yoktu o gün az az da olsa kanama oldu bu normal annem adetli olmadığın için ağrı bir kaç gün sürebilir dedi . Sorum şu hala ağrım var ve regl olacak gibi ağrılarım var ama fzla kanama yok onun dışında bir kaç gündür 20lik dişlerle uğraşıyorum ve ağrısı hafiflesin diye haliyle parol alıyorum . Bu parol sprialin yaptığı kanamayı etkiler mi ? Olamadığım için mi ağrı çekiyorum sizce ?
Canım ne yapıyorsun nasılsın umarım herşey yolundadır
Biliyorsun ki bende bir seneye yakındır kullanıyorum spirali ve ilk aylar ağrılı ve kanamalı geçiyor diye demiştim hatta birkaç ay vücut alışmaya çalışıyor canım
Ve evet Parol kanamayı keser canım

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kız kaşıntı yada yanma yapmıyor ama sprialin takıldığı yer resmen kramp tarzı ağrılar giriyor
Ben enfeksiyon akıntı koku yapıyor ya sıcaklarda hiç çekilmiyor ondan dedim 😬 Kadın olmak zor ya hamile kal ağrı, kalmayayım de ağrı, kalmak istesen ağrı 🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ne yapıyorsun nasılsın umarım herşey yolundadır
Biliyorsun ki bende bir seneye yakındır kullanıyorum spirali ve ilk aylar ağrılı ve kanamalı geçiyor diye demiştim hatta birkaç ay vücut alışmaya çalışıyor canım
Ve evet Parol kanamayı keser canım
Valla benim kesmiyor hep içiyorum ağrılı olur benim adet hiç kesilmedi şimdiye kadar ama kesilen var demek ki ay çok şaşırdım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar