Sorum var Sprial

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️ İlyas❤️ tarafından oluşturulan Sprial başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,106 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sprial
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️ İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️Şeyma❤️ İlyas❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aynen korumaz benim çevremde emzirdigi halde kırkından hamile kalan çok kişi var
Benim yengem 45 kiloymuş o da süt korur sanıyormuş.Kadıncağız doğumda az daha ölüyormuş yetmemiş bi de kortizon vermişler.Biz kalan göbeği dert ediyoruz yengem 120 kiloya çıktı bir kilo veremiyor kuş kadar yiyor halbuki.Ama ölmediğine şükrediyor yine de.İki kuzenimin arasında 11 ay var bir sene bile yok

Benim yengem 45 kiloymuş o da süt korur sanıyormuş.Kadıncağız doğumda az daha ölüyormuş yetmemiş bi de kortizon vermişler.Biz kalan göbeği dert ediyoruz yengem 120 kiloya çıktı bir kilo veremiyor kuş kadar yiyor halbuki.Ama ölmediğine şükrediyor yine de.İki kuzenimin arasında 11 ay var bir sene bile yok
Yazık ya,ama ben kesinlikle süt korur hurafesine inanmam, gerçi benim arkasimin 4 gebelik geçirdi, hepsini de sütten kestikten sonra hamile kaldı ama bilmiyorum, Rabb'im hepimize her zaman hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin inşallah 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Adet bitince kullanmaya başla tabi ki canım
Öyle yapicam canım inşallah

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Yazık ya,ama ben kesinlikle süt korur hurafesine inanmam, gerçi benim arkasimin 4 gebelik geçirdi, hepsini de sütten kestikten sonra hamile kaldı ama bilmiyorum, Rabb'im hepimize her zaman hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin inşallah 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öyle yapicam canım inşallah
Denemesi bedava 🤭 Ama sonuçlarına değer mi tartışılır 😬

Tüm sayfalar yüklendi.