Sorum var Squat

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Squat başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 229 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Squat
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Selam anneler 🤗 squat normal doğuma ve açılmaya yardımcı oluyormuş doğru mu bir de bunların telefona indirilen uygulamaları var mı bilgisi olan kullanan varsa yazarsa faydalanalım hepimiz
İnternette spor uygulamarı da var. Bu hareket kaslarının esnemesini sağlıyor ve doğumu kolaylaştırıyor

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
İnternette spor uygulamarı da var. Bu hareket kaslarının esnemesini sağlıyor ve doğumu kolaylaştırıyor
Tamam bunu bi araştırayım o zaman çok teşekkür ederim 🌸
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Katılıyorum canım. Birde 37. Haftadan sonra yapmaya başla kuzum
🤭 bugün başlayacaktım az kalsın. Peki kuru hurmaya ne zaman başlanmalı squat yap hurma yemeye başla diyorlar ama kafama göre hareket etmek istemiyorum kendi vaktinde gelsin bebeğim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

🤭 bugün başlayacaktım az kalsın. Peki kuru hurmaya ne zaman başlanmalı squat yap hurma yemeye başla diyorlar ama kafama göre hareket etmek istemiyorum kendi vaktinde gelsin bebeğim
Rica ederim canım 🥰 sağlıkla hayırlısıyla kavuşun inşallah 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Onda aynı canom 37. Haftada başla günde 6 kez olmak şartı ile sabaha ç karna ve akşam yatmadan önce ye kuzum rabbim sağ salim vaktinde kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar