Sorum var Ssvd yapan var mi?

• Konbuyu başlatan Alyammm
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alyammm tarafından oluşturulan Ssvd yapan var mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 531 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ssvd yapan var mi?
Konbuyu başlatan Alyammm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anneyavrusu
A

Alyammm

Guest
27+5 günlüğüm ilk doğumum 2017 de oldu 40+5 te açılma ve sancim vardı bebegimin kalp atışı bozulduğu icin acil sezeryan alındım şuan başka doktora gidiyorum ve normal doğum yapabilirsin dedi ilk doğumda 52 ile hamile kaldım 62 ile doğurdum bundada 55 ile hamile kaldım şuan 62 kiloyum kilonda güzel ilerliyo dedi sizden sezeryan sonrası vajinal doğum yapan var mı???

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
27+5 günlüğüm ilk doğumum 2017 de oldu 40+5 te açılma ve sancim vardı bebegimin kalp atışı bozulduğu icin acil sezeryan alındım şuan başka doktora gidiyorum ve normal doğum yapabilirsin dedi ilk doğumda 52 ile hamile kaldım 62 ile doğurdum bundada 55 ile hamile kaldım şuan 62 kiloyum kilonda güzel ilerliyo dedi sizden sezeryan sonrası vajinal doğum yapan var mı???
Çatı kemiklerin normal doğuma elverişli ise neden olmasın canım. Ne güzel doktorun da destekliyor. Normalde sezeryan sonrası normal doğum için en az iki geçmesi gerekiyor deniliyor. Senin 6 sene geçmiş süre açısından da sıkıntın yok

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Sezeryanin üzerinden yeterli süre geçmiş zaten kuzum bir sorun olmaz ise Allah'ın izniyle normal doğum yapılabilir

Fatma1789

Kayıtlı Üye
rank
Ben 30 ay arayla yaptım 6 sene değil 2 sene geçmesi yeterli ssvd için. Yapabilirsin canım drun kim doğru doktorla o kadar kolay yaparsın ki hem de. Yalnız pilates yap hurma ye hem psikolojik hem de fiziksel olarak hazırla kendini doğumuna🤗 Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin insAllahh🥰🥰🥰
Özel hastanede mi yaptınız acaba bende ssvd yapmak istiyorum destekleyen doktor çok az özelde buldum ama 15 bin tl istiyor

Anneyavrusu

Kayıtlı Üye
rank
Özel hastanede mi yaptınız acaba bende ssvd yapmak istiyorum destekleyen doktor çok az özelde buldum ama 15 bin tl istiyor
EĞER İSTANBUL DA İKAMET EDİYORSANIZ SİZLERE , HER ANLAMDA MÜKEMMEL OLAN , GERÇEK BİR DOST VE DOKTOR OLAN , SSVD Yİ İSTANBULDA ENN İYİ VE RAHATLATARAK YAPAN TEK DOKTOR DİYEBİLECEĞİM , GÖZÜ KAPALI TAVSİYE EDEBİLECEĞİM , BÜYÜK BÜYÜK HARFLERLE YAZMAMA SEBEP OLACAK KADAR MÜKEMMEL VE GÜVENİLİR BU DOKTORUN ADI """"NEHİR BAYRAM """" İNANIN HER ANLAMDA TECRÜBELİ , VE SSVD PROF.u BİR DOKTORDUR ...

Tüm sayfalar yüklendi.