Su çiceyi oldum😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mehri tarafından oluşturulan Su çiceyi oldum😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 863 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Su çiceyi oldum😔
Konbuyu başlatan Mehri
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kizlar ben 34+5gunluk hamileyim su çiçeyi oldum cocuklarimdan bulaşdi hamile olubda su çiceyi olan ve ya akrabalarinizda olan varmi bebeye ziyan veriyormu hastalik falan çıkıyormu dogumdan sonra çocukda😔lutfen varsa yazin çok korkuyorum😥😩

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kizlar ben 34+5gunluk hamileyim su çiçeyi oldum cocuklarimdan bulaşdi hamile olubda su çiceyi olan ve ya akrabalarinizda olan varmi bebeye ziyan veriyormu hastalik falan çıkıyormu dogumdan sonra çocukda😔lutfen varsa yazin çok korkuyorum😥😩
Küçükken geçirmedşn mi ilk defa duydum bu yaşta olanı o yüzden sordum ama bebeğe bir şey olacağını sanmıyorum

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Canım keşke kendini muhafaza etseydin yetişkinlerde çok ağır geçiyor bebekte bişey olurmu bilmiyorum ama senin için çok riskli çocukların geçirir biter ama sen bi doktoru arayıp söylesen yada acil yardım hattını arasan bilgi alsan daha iyi olur çocuklara aşı yaptırmadın mı bebeklikte bu aşılar yapılıyor normalde

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Canım keşke kendini muhafaza etseydin yetişkinlerde çok ağır geçiyor bebekte bişey olurmu bilmiyorum ama senin için çok riskli çocukların geçirir biter ama sen bi doktoru arayıp söylesen yada acil yardım hattını arasan bilgi alsan daha iyi olur çocuklara aşı yaptırmadın mı bebeklikte bu aşılar yapılıyor normalde
Yapdirmisim asilarini okulda bulasmis asi olanlar yungul kecirir🤦🏻‍♀️doguma az qalib bebeyede bulasirsa napicam bilemiyorum kendimi oysaki korumusum doktor dedi hava yolu ile keçicek kecdi bile☹️

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Yapdirmisim asilarini okulda bulasmis asi olanlar yungul kecirir🤦🏻‍♀️doguma az qalib bebeyede bulasirsa napicam bilemiyorum kendimi oysaki korumusum doktor dedi hava yolu ile keçicek kecdi bile☹️
Acil Doktora gitmende fayda var canım hem kendin için hemde bebek için annen karnında da bebeğe geçiyor ve çok iyi değil bebeğe geçmesi ağır komplikasyonlar verebilir hem sana hem bebeğe gözetim altında olman daha iyi belki bebek için müdahale bile gerekebilir çoçukluk yaşı ile yetişkinlek yaşında çok farklı etkiler verilor şimdi akciğerde problemler solunum sıkıntısı yaşatabilir buda bebek için iyi olmaz hemde anne karnındaki bebeğe de geçiyor doğması şart değil geçmesi için senden bebeğe bu virüs geçiyor zaten bebek için iyi değil

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Aşısını yaptırdınız mıydı küçük iken
Bilmiyorumki hatirlamiyorum🤦🏻‍♀️ama cok kotu keciriyorum baya basmis her tarafimi doktor ilac falan yazib kullaniyorum bakalim iyi gelecekmi☹️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende hamileliğimden önce küçükken geçirmediģim için geçirmiştim , Allah kolaylık versin cnm bu yaşta çok daha zor oluyo
Evet cok zor evde cocuklarda boyle vallah bilmiyorum olarami bakim yoksa acimi çekiyim😥

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar