Sorum var Şu fazlalığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşe'nin annesi❤️ tarafından oluşturulan Şu fazlalığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,018 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şu fazlalığı
Konbuyu başlatan Ayşe'nin annesi❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Ayşe'nin annesi❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bende yaptirmadim çok pisman oldum verdikleri diyete uymadim hastaneye yatirdilar orda harfi harfine ne dedilerse yaptım kızima gecmedi şükür iri dediklerine bakma bana öyle bı anlattılar ki nasıl doğacak diyordum bı doğdu minyatür minicik bebek
Yine de insanın kafası karışıyor işte hele nete bakarsan daha çok evham yapiyorsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rica ederim kuzum
İşte şuan tek kaygim şeker yüklemesini yaptırmadım acaba şeker mi var detaylı ultrasonumda sıkıntı çıkmadı çok şükür

Fatma Taş

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar hanimlar bugün kontrolüm vardı 28hafta 4 gunluguz doktor normalden biraz fazla suyun dedi sıkıntı olur mu.acaba bu durumu yaşayan var mı aranızda şimdiden teşekkürler
Bende şeker cikti diyet verdi doktor ve suyuma bakılıyor fazla olursa sıkıntı olabilir ilerde dedi doktor şekerine kesinlikle baktirmalisin ayrıca sağlık ocagiyla hastanede yapılan şeker aynı değil en iyisi hastanede yaptırman geçmiş olsun

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Yine de insanın kafası karışıyor işte hele nete bakarsan daha çok evham yapiyorsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İşte şuan tek kaygim şeker yüklemesini yaptırmadım acaba şeker mi var detaylı ultrasonumda sıkıntı çıkmadı çok şükür
Doktor bana liste verdi diyet yapmadım diye geçmedi bı hafta yaptım hemen düzene girdi doğuma aldılar hicbisey olmadi

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Hayır canım yaptırmadım doktor normalden biraz fazla suyun dedi çok su içmekle de bı alakası yok heralde normalde.suyu çok içen birisi değilim ama sıcaklardan dolayı bu aralar çok içiyorum
Anladım canım benim ilk gebeliyimde 28 hafdalıkda biraz suyun fazla dedi doktor suyu az iç demişdi sonra birdahakı kontrolde normala dönmşüdü suyum inşaallah sende de öyle olur canım gitdiyinde normala döner evet canım bu sıcaklarda insan isder isdemez suyu çok içiyo

Tüm sayfalar yüklendi.