Su fazlalığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Benim dünyam tarafından oluşturulan Su fazlalığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 289 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Su fazlalığı
Konbuyu başlatan Benim dünyam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedoss

Benim dünyam

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. 24 haftalık gebeyim. Geçenlerde yalancı doğum yaşadım. Sancı ve kasılmalarım oldu hastaneye koştuk hemen. Doktorum suyumun çoğaldığını söyledi. Sınırdaymış. Diyet yapmamı söyledi. Sizce suyum azalır mı kendi kendine ne yapmam lazım erken doğum olmasından korkuyorum. Birde ikiz gebeyim.

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. 24 haftalık gebeyim. Geçenlerde yalancı doğum yaşadım. Sancı ve kasılmalarım oldu hastaneye koştuk hemen. Doktorum suyumun çoğaldığını söyledi. Sınırdaymış. Diyet yapmamı söyledi. Sizce suyum azalır mı kendi kendine ne yapmam lazım erken doğum olmasından korkuyorum. Birde ikiz gebeyim.
Dualarımız seninle cnm doktor ne derse onu yap

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Suyun niye çoğalmış kendi içtiğin su mu etkiliyor ?

Tüm sayfalar yüklendi.